A-klasa

I runda
09.11.2003

  

AZS UMK Toruń - Wieża Więcbork
BDK Brodnica - Łączność Bydgoszcz
Almaserv Bydgoszcz - Kopernik II Inowrocław
Kasztelan Barcin - Rotmistrz Grudziądz
(obustronny walkower na 6. szachownicy)
Łuczniczka Bydgoszcz - MDK Nr 1 II Bydgoszcz
Centrum IV Bydgoszcz - Gambit PBDiM Świecie
NOK SKOK Nakło - Zryw Jeżewo
Łucznik II Żołędowo - Wiatrak Bydgoszcz
Kopernik Grudziądz - MKSzach II Toruń
Chemik IV Bydgoszcz - Krajna Sepólno Kraj.
Baszta III Żnin - CK Łubianka
NOK SKOK II Nakło - OPP Toruń
MGOK Mrocza - Gambit Frantschach Świecie
Wiatrak II Bydgoszcz - ZS Nr 8 Chojnice
OSiR Golub-Dobrzyń - ZS Nr 8 II Chojnice

6 : 0
2 : 4
4 : 2
0.5 : 4.5
  
4 : 2
1.5 : 4.5
6 : 0
1.5 : 4.5
3.5 : 2.5
0.5 : 5.5
6 : 0
0 : 6
5 : 1
0.5 : 5.5
4 : 2
  

1. 
2. 
3. 
4. 
5. 
6. 
7. 
8. 
9. 
10. 
11. 
12. 
13. 
14. 
15. 
16. 
17. 
18. 
19. 
20. 
21. 
22. 
23. 
24. 
25. 
26. 
27. 
28. 
29. 
30. 
  
  

AZS UMK Toruń
NOK SKOK Nakło
Baszta III Żnin
OPP Toruń
Krajna Sepólno Kraj.
ZS Nr 8 Chojnice
MGOK Mrocza
Rotmistrz Grudziądz
Gambit PBDiM Świecie
Wiatrak Bydgoszcz
Łączność Bydgoszcz
Almaserv Bydgoszcz
Łuczniczka Bydgoszcz
OSiR Golub-Dobrzyń
Kopernik Grudziądz
MKSzach II Toruń
BDK Brodnica
Kopernik II Inowrocław
MDK Nr 1 II Bydgoszcz
ZS Nr 8 II Chojnice
Centrum IV Bydgoszcz
Łucznik II Żołędowo
Gambit Frantschach Świecie
Kasztelan Barcin
Chemik IV Bydgoszcz
Wiatrak II Bydgoszcz
Wieża Więcbork
Zryw Jeżewo
CK Łubianka
NOK SKOK II Nakło
6
6
6
6
5.5
5.5
5
4.5
4.5
4.5
4
4
4
4
3.5
2.5
2
2
2
2
1.5
1.5
1
0.5
0.5
0.5
0
0
0
0

3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

  
AZS UMK Toruń - Wieża Więcbork

  

Kukuła, Paweł1 : 0Stasiak, Tomasz
Kos, Paweł1 : 0Mazur, Stanisław
Stolarczyk, Adam+ : -Orciuch, Leszek
Fladrowski, Bartosz1 : 0Piłka, Łukasz
Chmielewski, Piotr1 : 0Białkowski, Józef
Kotlarz, Agnieszka1 : 0Wnuk, Dorota

  
BDK Brodnica - Łączność Bydgoszcz

  

Marchlewicz, Karol0 : 1Maciejewski, Andrzej
Marchlewicz, Kamil0 : 1Turczynowicz, Edward
Marchlewicz, Iwona0 : 1Rak, Tomasz
Marchlewicz, Damian+ : -Gilewski, Maciej
Milewski, Henryk1 : 0Figel, Czesław
Brzezińska, Martyna0 : 1Mackiewicz, Agnieszka

  
Kasztelan Barcin - Rotmistrz Grudziądz

  

Dembski, Tomasz0 : 1Szcześniak, Andrzej
Juniewicz, Jan0 : 1Kraiński, Jarosław
Błażejczak, Marian

remis

Przybylski, Jerzy
Kowalczyk, Józef0 : 1Fiałkowski, Andrzej
Pytel, Tadeusz0 : 1Nogal, Jan
Kalińska, Agnieszka- : -Szcześniak, Zuzanna

  
Almaserv Bydgoszcz - Kopernik II Inowrocław

  

Jaroch, Paweł1 : 0Bassa, Jarosław
Jóźwicki, Jakub1 : 0Borzęcki, Adam
Olędzki, Tomasz1 : 0Osiński, Krystian
Jaroch, Karol0 : 1Woroński, Jan
Olędzki, Adam0 : 1Majewski, Walerian
Hoffmann, Paulina+ : -Przybylska, Paulina

  
Łuczniczka Bydgoszcz - MDK Nr 1 II Bydgoszcz

  

Sargalski, Andrzej

remis

Jaśkowiak, Mateusz
Wyrzykowski, Józef1 : 0Marks, Piotr
Skiera, Edward1 : 0Przewoźniak, Bartłomiej
Krzyżaniak, Jan0 : 1Kamiński, Marek
Wolański, Michał1 : 0Grodecki, Jakub
Wójcik, Irena

remis

Przybielska, Angelika

  
Centrum IV Bydgoszcz - Gambit PBDiM Świecie

  

Darowicki, Mariusz0 : 1Kuchnio, Przemysław
Musiał, Marian

remis

Bultrowicz, Leszek
Cemel, Jan0 : 1Gaszkowski, Marek
Sobczyk, Grzegorz1 : 0Koszowski, Jerzy
Brzeziński, Mateusz0 : 1Urban, Jacek
Lewandowska, Krystyna0 : 1Bulge, Monika

  
Łucznik II Żołędowo - Wiatrak Bydgoszcz

  

Walczak, Tadeusz0 : 1Ciemniak, Krzysztof
Piechota, Stanisław0 : 1Komorowski, Piotr
Barski, Zdzisław0 : 1Doliński, Piotr
Staśkowski, Marek

remis

Żmijewski, Bogumił
Chmielewski, Andrzej0 : 1Matusiak, Andrzej
Kiedrowska, Magdalena1 : 0Głowacka, Katarzyna

  
NOK SKOK Nakło - Zryw Jeżewo

  

Radziejewski, Tomasz1 : 0Knoff, Dariusz
Wiśniewski, Jarosław1 : 0Opolski, Aleksander
Janik, Krystian1 : 0Zieliński, Łukasz
Janik, Tomasz1 : 0Strysik, Jakub
Woźniak, Janusz1 : 0Knoff, Michał
Nawrocka, Agata1 : 0Szymańska, Iwona

  
Kopernik Grudziądz - MKSzach II Toruń

  

Sankiewicz, Grzegorz

remis

Górniewicz, Oskar
Zwolakiewicz, Łukasz1 : 0Jacher, Łukasz
Zwolakiewicz, Krzysztof1 : 0Czaposki, Jacek
Totleben, Bartosz

remis

Wojciechowska, Beata
Radoszewski, Piotr

remis

Jacher, Paulina
Karbowiak, Sylwia0 : 1Gerc, Lidia

  
Chemik IV Bydgoszcz - Krajna Sepólno Kraj.

  

Kurkierewicz, Tomasz0 : 1Theuss, Tomasz
Górny, Jacek0 : 1Tarnowski, Marian
Bagiński, Paweł

remis

Zygowski, Mariusz
Budnik, Kazimierz0 : 1Wesołowski, Waldemar
Kowalewski, Gabriel0 : 1Operman, Dariusz
Przystalska, Sandra0 : 1Wójcicka, Joanna

  
Baszta III Żnin - CK Łubianka

  

Wiśniewska, Monika1 : 0Rabęda, Grzegorz
Majdan, Damian1 : 0Godlewski, Adam
Rynarzewski, Piotr1 : 0Dwojacki, Grzegorz
Szymczak, Przemysław1 : 0Dwojacki, Karol
Majdan, Zygmunt1 : 0Łuczak, Robert
Majdan, Marta1 : 0Rabęda, Klaudia

  
NOK SKOK II Nakło - OPP Toruń

  

Mochocki, Przemysław0 : 1Pawłowski, Paweł
Kwaśniewski, Krzysztof- : +Bartosik, Piotr
Urbański, Marek0 : 1Tarczykowski, Janusz
Pilarski, Stanisław0 : 1Kirsz, Krzysztof
Janik, Sławomir0 : 1Drozdowski, Kacper
Tomczyk, Ewelina- : +Tarczykowska, Monika

  
MGOK Mrocza - Gambit Frantschach Świecie

  

Łopiński, Zygfryd1 : 0Łukomski, Janusz
Kozielski, Mirosław0 : 1Boroch, Michał
Maliński, Waldemar1 : 0Waszkowski, Jacek
Kulski, Edward1 : 0Kaznowski, Daniel
Rosiński, Kamil1 : 0Wiśniewski, Andrzej
Kotulska, Katarzyna1 : 0Łukomska, Anna

  
Wiatrak II Bydgoszcz - ZS Nr 8 Chojnice

  

Rogalla, Janusz0 : 1Windorpski, Jacek
Szwed, Dawid

remis

Grajczak, Adrian
Pawlak, Leszek0 : 1Paluszkiewicz, Paweł
Szulgacz, Andrzej0 : 1Bankert, Krzysztof
Mrówka, Roman0 : 1Labun, Kornel
Urbańska, Grażyna0 : 1Małek, Paulina

  
OSiR Golub-Dobrzyń - ZS Nr 8 II Chojnice

  

Klugiewicz, Józef

remis

Borchardt, Marcin
Bieganowski, Roman1 : 0Gołuński, Czesław
Przybyło, Sebastian

remis

Czapiewski, Waldemar
Dąbek, Wiesław1 : 0Gołuński, Grzegorz
Grześlak, Piotr1 : 0Januszewski, Piotr
Orzechowska, Karolina0 : 1Gołuńska, Anna