A-klasa

II runda
23.11.2003

  

Rotmistrz Grudziądz - AZS UMK Toruń
Gambit PBDiM Świecie - NOK SKOK Nakło
Wiatrak Bydgoszcz - Baszta III Żnin
OPP Toruń - Łuczniczka Bydgoszcz
Krajna Sepólno Kraj. - OSiR Golub-Dobrzyń
ZS Nr 8 Chojnice - Kopernik Grudziądz
Łączność Bydgoszcz - MGOK Mrocza
MDK Nr 1 II Bydgoszcz - Almaserv Bydgoszcz
Kopernik II Inowrocław - BDK Brodnica
ZS Nr 8 II Chojnice - MKSzach II Toruń
Wieża Więcbork - Centrum IV Bydgoszcz
Łucznik II Żołędowo - Wiatrak II Bydgoszcz
Gambit Frantschach Świecie - NOK SKOK II Nakło
Zryw Jeżewo - Kasztelan Barcin
CK Łubianka - Chemik IV Bydgoszcz

1 : 5
2 : 4
2 : 4
4 : 2
2.5 : 3.5
3.5 : 2.5
6 : 0
0.5 : 5.5
4 : 2
3 : 3
5 : 1
4 : 2
4.5 : 1.5
2 : 4
2 : 4
  

1. 
2. 
3. 
4. 
5. 
6. 
7. 
8. 
9. 
10. 
11. 
12. 
13. 
14. 
15. 
16. 
17. 
18. 
19. 
20. 
21. 
22. 
23. 
24. 
25. 
26. 
27. 
28. 
29. 
30. 

 

AZS UMK Toruń
Łączność Bydgoszcz
NOK SKOK Nakło
Baszta III Żnin
OPP Toruń
Almaserv Bydgoszcz
ZS Nr 8 Chojnice
Krajna Sepólno Kraj.
OSiR Golub-Dobrzyń
Gambit PBDiM Świecie
Wiatrak Bydgoszcz
Łuczniczka Bydgoszcz
Kopernik Grudziądz
Kopernik II Inowrocław
Rotmistrz Grudziądz
Łucznik II Żołędowo
Gambit Frantschach Świecie
MKSzach II Toruń
MGOK Mrocza
Wieża Więcbork
ZS Nr 8 II Chojnice
Kasztelan Barcin
Chemik IV Bydgoszcz
BDK Brodnica
MDK Nr 1 II Bydgoszcz
Centrum IV Bydgoszcz
Wiatrak II Bydgoszcz
Zryw Jeżewo
CK Łubianka
NOK SKOK II Nakło
11
10
10
10
10
 9.5
 9
 8
 7.5
 6.5
 6.5
 6
 6
 6
 5.5
 5.5
 5.5
 5.5
 5
 5
 5
 4.5
 4.5
 4
 2.5
 2.5
 2.5
 2
 2
 1.5

6
6
6
6
6
6
6
3
6
3
3
3
3
3
3
3
3
1
3
3
1
3
3
0
0
0
0
0
0
0

 
Rotmistrz Grudziądz - AZS UMK Toruń
 

Kraiński, Jarosław0 : 1Kukuła, Paweł
Przybylski, Jerzy0 : 1Kos, Paweł
Fiałkowski, Andrzej- : +Stolarczyk, Adam
Pęksa, Ryszard

remis

Fladrowski, Bartosz
Kraiński, Sławomir0 : 1Grabowski, Paweł
Filipek, Halina

remis

Kiejdo, Aneta

 
Gambit PBDiM Świecie - NOK SKOK Nakło
 

Kuchnio, Przemysław1 : 0Radziejewski, Tomasz
Bultrowicz, Leszek0 : 1Wiśniewski, Jarosław
Gaszkowski, Marek0 : 1Janik, Krystian
Koszowski, Jerzy0 : 1Janik, Tomasz
Urban, Jacek0 : 1Woźniak, Janusz
Bulge, Monika1 : 0Nawrocka, Agata

 
Wiatrak Bydgoszcz - Baszta III Żnin
 

Ciemniak, Krzysztof1 : 0Wiśniewska, Monika
Komorowski, Piotr1 : 0Majdan, Damian
Doliński, Piotr0 : 1Rynarzewski, Piotr
Żmijewski, Bogumił0 : 1Szymczak, Przemysław
Matusiak, Andrzej0 : 1Majdan, Zygmunt
Głowacka, Katarzyna0 : 1Majdan, Marta

 
OPP Toruń - Łuczniczka Bydgoszcz
 

Pawłowski, Paweł0 : 1Sargalski, Andrzej
Bartosik, Piotr

remis

Olejnik, Bernard
Tarczykowski, Janusz1 : 0Wyrzykowski, Józef
Kirsz, Krzysztof1 : 0Skiera, Edward
Drozdowski, Kacper1 : 0Żółtowski, Marek
Tarczykowska, Monika

remis

Wójcik, Irena

 
Krajna Sepólno Kraj. - OSiR Golub-Dobrzyń
 

Theuss, Tomasz0 : 1Klugiewicz, Józef
Tarnowski, Marian0 : 1Bieganowski, Roman
Zygowski, Mariusz

remis

Przybyło, Sebastian
Wesołowski, Waldemar

remis

Dąbek, Wiesław
Wójcicki, Mateusz

remis

Grześlak, Piotr
Wójcicka, Joanna1 : 0Orzechowska, Karolina

 
ZS Nr 8 Chojnice - Kopernik Grudziądz
 

Windorpski, Jacek1 : 0Sankiewicz, Grzegorz
Grajczak, Adrian0 : 1Zwolakiewicz, Łukasz
Paluszkiewicz, Paweł0 : 1Zwolakiewicz, Krzysztof
Bankert, Krzysztof

remis

Totleben, Bartosz
Labun, Kornel1 : 0Radoszewski, Piotr
Małek, Paulina1 : 0Karbowiak, Sylwia

 
Łączność Bydgoszcz - MGOK Mrocza
 

Maciejewski, Andrzej1 : 0Łopiński, Zygfryd
Turczynowicz, Edward1 : 0Kozielski, Mirosław
Rak, Tomasz1 : 0Maliński, Waldemar
Figel, Czesław1 : 0Kulski, Edward
Przybylska, Monika1 : 0Kulski, Krystian
Mackiewicz, Agnieszka1 : 0Kotulska, Katarzyna

 
MDK Nr 1 II Bydgoszcz - Almaserv Bydgoszcz
 

Majdziński, Michał0 : 1Jaroch, Paweł
Pawelec, Łukasz0 : 1Olędzki, Tomasz
Jaśkowiak, Mateusz0 : 1Jaroch, Karol
Marks, Piotr0 : 1Olędzki, Adam
Kamiński, Marek- : +Bokiej, Przemysław
Przybielska, Angelika

remis

Hoffmann, Paulina

 
Kopernik II Inowrocław - BDK Brodnica
 

Napierała, Sławomir1 : 0Marchlewicz, Karol
Bassa, Jarosław1 : 0Marchlewicz, Kamil
Borzęcki, Adam1 : 0Marchlewicz, Iwona
Osiński, Krystian0 : 1Marchlewicz, Damian
Tadzik, Bogdan1 : 0Milewski, Henryk
Przybylska, Paulina- : +Brzezińska, Martyna

 
ZS Nr 8 II Chojnice - MKSzach II Toruń
 

Borchardt, Marcin

remis

Górniewicz, Oskar
Gołuński, Czesław1 : 0Jacher, Łukasz
Czapiewski, Waldemar1 : 0Czaposki, Jacek
Gołuński, Grzegorz0 : 1Wojciechowska, Beata
Januszewski, Piotr0 : 1Michalski, Andrzej
Gołuńska, Anna

remis

Jacher, Paulina

 
Wieża Więcbork - Centrum IV Bydgoszcz
 

Stasiak, Tomasz1 : 0Darowicki, Mariusz
Mazur, Stanisław1 : 0Musiał, Marian
Orciuch, Leszek1 : 0Cemel, Jan
Piłka, Łukasz1 : 0Sobczyk, Grzegorz
Białkowski, Józef1 : 0Brzeziński, Mateusz
Wnuk, Dorota0 : 1Lewandowska, Krystyna

 
Łucznik II Żołędowo - Wiatrak II Bydgoszcz
 

Walczak, Tadeusz1 : 0Szulgacz, Andrzej
Piechota, Stanisław1 : 0Rogalla, Janusz
Barski, Zdzisław0 : 1Szwed, Dawid
Staśkowski, Marek0 : 1Pawlak, Leszek
Chmielewski, Andrzej1 : 0Mrówka, Roman
Kiedrowska, Magdalena1 : 0Urbańska, Grażyna

 
Gambit Frantschach Świecie - NOK SKOK II Nakło
 

Łukomski, Janusz1 : 0Świtalski, Krystian
Boroch, Michał1 : 0Stasiński, Mateusz
Waszkowski, Jacek

remis

Pilarski, Stanisław
Kaznowski, Daniel1 : 0Janik, Sławomir
Wiśniewski, Andrzej0 : 1Mochocki, Przemysław
Łukomska, Anna+ : -Tomczyk, Ewelina

 
Zryw Jeżewo - Kasztelan Barcin
 

Knoff, Dariusz1 : 0Dembski, Tomasz
Zieliński, Łukasz0 : 1Juniewicz, Jan
Strysik, Jakub0 : 1Błażejczak, Marian
Olszewski, Grzegorz0 : 1Kowalczyk, Józef
Knoff, Emilian0 : 1Pytel, Tadeusz
Szymańska, Iwona+ : -Kalińska, Agnieszka

 
CK Łubianka - Chemik IV Bydgoszcz
 

Rabęda, Grzegorz0 : 1Kurkierewicz, Tomasz
Godlewski, Adam0 : 1Górny, Jacek
Piórkowski, Wojciech0 : 1Bagiński, Paweł
Dwojacki, Grzegorz1 : 0Nowak, Dawid
Dwojacki, Karol0 : 1Szynwelski, Ryszard
Rabęda, Klaudia1 : 0Dobiała, Sandra