A-klasa

IV runda
11.01.2004

  

OSiR Golub-Dobrzyń - AZS UMK Toruń
ZS Nr 8 Chojnice - Almaserv Bydgoszcz
Łączność Bydgoszcz - NOK SKOK Nakło
Baszta III Żnin - Kopernik II Inowrocław
OPP Toruń - Kopernik Grudziądz
Łucznik II Żołędowo - Rotmistrz Grudziądz
Wiatrak Bydgoszcz - Wieża Więcbork
Gambit PBDiM Świecie - Wiatrak II Bydgoszcz
Krajna Sepólno Kraj. - MGOK Mrocza
Chemik IV Bydgoszcz - Łuczniczka Bydgoszcz
Gambit Frantschach Świecie - Kasztelan Barcin
MKSzach II Toruń - Centrum IV Bydgoszcz
BDK Brodnica - MDK Nr 1 II Bydgoszcz
ZS Nr 8 II Chojnice - NOK SKOK II Nakło
Zryw Jeżewo - CK Łubianka

1 : 5
1 : 5
3.5 : 2.5
1.5 : 4.5
2 : 4
1.5 : 4.5
2.5 : 3.5
5.5 : 0.5
3.5 : 2.5
3 : 3
1.5 : 4.5
2.5 : 3.5
5.5 : 0.5
4 : -3 vo
6 : 0
  

1. 
2. 
3. 
4. 
5. 
6. 
7. 
8. 
9. 
10. 
11. 
12. 
13. 
14. 
15. 
16. 
17. 
18. 
19. 
20. 
21. 
22. 
23. 
24. 
25. 
26. 
27. 
28. 
29. 
30. 

 

AZS UMK Toruń
Almaserv Bydgoszcz
Łączność Bydgoszcz
Kopernik Grudziądz
NOK SKOK Nakło
Rotmistrz Grudziądz
Kopernik II Inowrocław
Gambit PBDiM Świecie
Baszta III Żnin
ZS Nr 8 Chojnice
Wiatrak Bydgoszcz
Wieża Więcbork
Krajna Sepólno Kraj.
BDK Brodnica
OSiR Golub-Dobrzyń
OPP Toruń
Łucznik II Żołędowo
Kasztelan Barcin
Zryw Jeżewo
MKSzach II Toruń
ZS Nr 8 II Chojnice
MGOK Mrocza
Łuczniczka Bydgoszcz
Centrum IV Bydgoszcz
Chemik IV Bydgoszcz
Wiatrak II Bydgoszcz
Gambit Frantschach Świecie
MDK Nr 1 II Bydgoszcz
CK Łubianka
NOK SKOK II Nakło
22
18
16
15.5
15.5
15
15
15
14
13
13
12.5
12.5
12.5
12
12
12
11
11
11
11
10.5
10
 9
 9
 8
 7.5
 6
 3
 1.5

12
12
9
9
7
9
9
7
6
7
6
9
6
4
9
6
6
6
4
2
1
4
4
4
4
3
3
1
0
1

  
OSiR Golub-Dobrzyń - AZS UMK Toruń

  

Klugiewicz, Józef0 : 1Kukuła, Paweł
Bieganowski, Roman0 : 1Paszek, Krzysztof
Przybyło, Sebastian

remis

Stolarczyk, Adam
Dąbek, Wiesław

remis

Fladrowski, Bartosz
Grześlak, Piotr0 : 1Chmielewski, Piotr
Orzechowska, Karolina0 : 1Kotlarz, Agnieszka

  
ZS Nr 8 Chojnice - Almaserv Bydgoszcz
  

Windorpski, Jacek

remis

Jaroch, Paweł
Grajczak, Adrian0 : 1Jóźwicki, Jakub
Paluszkiewicz, Paweł

remis

Olędzki, Tomasz
Bankert, Krzysztof0 : 1Jaroch, Karol
Labun, Kornel0 : 1Olędzki, Adam
Gołuńska, Anna0 : 1Hoffmann, Paulina

  
Łączność Bydgoszcz - NOK SKOK Nakło
  

Maciejewski, Andrzej1 : 0Radziejewski, Tomasz
Turczynowicz, Edward0 : 1Wiśniewski, Jarosław
Rak, Tomasz1 : 0Janik, Krystian
Blank, Mariusz

remis

Janik, Tomasz
Przybylska, Monika0 : 1Wargulec, Dariusz
Mackiewicz, Agnieszka1 : 0Nawrocka, Agata

  
Baszta III Żnin - Kopernik II Inowrocław
  

Wiśniewska, Monika0 : 1Bassa, Jarosław
Majdan, Damian0 : 1Borzęcki, Adam
Rynarzewski, Piotr

remis

Osiński, Krystian
Szymczak, Przemysław0 : 1Tadzik, Bogdan
Majdan, Zygmunt0 : 1Kubicki, Mariusz
Majdan, Marta1 : 0Przybylska, Paulina

  
OPP Toruń - Kopernik Grudziądz

  

Pawłowski, Paweł1 : 0Sankiewicz, Grzegorz
Bartosik, Piotr

remis

Zwolakiewicz, Łukasz
Kirsz, Krzysztof0 : 1Zwolakiewicz, Krzysztof
Drozdowski, Kacper

remis

Totleben, Bartosz
Kirsz, Krzysztof0 : 1Radoszewski, Piotr
Waczyńska, Anna0 : 1Karbowiak, Sylwia

  
Łucznik II Żołędowo - Rotmistrz Grudziądz
  

Walczak, Tadeusz1 : 0Szcześniak, Andrzej
Piechota, Stanisław0 : 1Kraiński, Jarosław
Staśkowski, Marek0 : 1Przybylski, Jerzy
Chmielewski, Andrzej0 : 1Pęksa, Ryszard
Konopczyński, Jan0 : 1Kraiński, Sławomir
Kiedrowska, Magdalena

remis

Filipek, Halina

  
Wiatrak Bydgoszcz - Wieża Więcbork
  

Ciemniak, Krzysztof1 : 0Stasiak, Tomasz
Komorowski, Piotr0 : 1Mazur, Stanisław
Doliński, Piotr

remis

Orciuch, Leszek
Żmijewski, Bogumił0 : 1Piłka, Łukasz
Matusiak, Andrzej1 : 0Białkowski, Józef
Dolińska, Paulina0 : 1Wnuk, Dorota

  
Gambit PBDiM Świecie - Wiatrak II Bydgoszcz
  

Kuchnio, Przemysław1 : 0Szulgacz, Andrzej
Bultrowicz, Leszek1 : 0Szwed, Dawid
Gaszkowski, Marek1 : 0Pawlak, Leszek
Koszowski, Jerzy1 : 0Rogalla, Janusz
Urban, Jacek

remis

Szulgacz, Maciej
Bulge, Monika1 : 0Urbańska, Grażyna

  
Krajna Sepólno Kraj. - MGOK Mrocza
  

Theuss, Tomasz

remis

Łopiński, Zygfryd
Tarnowski, Marian

remis

Kozielski, Mirosław
Wesołowski, Waldemar

remis

Maliński, Waldemar
Operman, Dariusz1 : 0Kulski, Edward
Wójcicki, Mateusz0 : 1Rosiński, Kamil
Wójcicka, Joanna1 : 0Kotulska, Katarzyna

  
Chemik IV Bydgoszcz - Łuczniczka Bydgoszcz
  

Kurkierewicz, Tomasz0 : 1Sargalski, Andrzej
Górny, Jacek0 : 1Olejnik, Bernard
Bagiński, Paweł1 : 0Wyrzykowski, Józef
Budnik, Kazimierz1 : 0Skiera, Edward
Szynwelski, Ryszard1 : 0Żółtowski, Marek
Dobiała, Sandra0 : 1Wójcik, Irena

  
Gambit Frantschach Świecie - Kasztelan Barcin
  

Łukomski, Janusz0 : 1Dembski, Tomasz
Boroch, Michał

remis

Juniewicz, Jan
Waszkowski, Jacek0 : 1Błażejczak, Marian
Kaznowski, Daniel0 : 1Kowalczyk, Józef
Wiśniewski, Andrzej0 : 1Pytel, Tadeusz
Łukomska, Anna+ : -Kalińska, Agnieszka

  
MKSzach II Toruń - Centrum IV Bydgoszcz
  

Górniewicz, Oskar0 : 1Darowicki, Mariusz
Jacher, Łukasz1 : 0Musiał, Marian
Czaposki, Jacek+ : -Cemel, Jan
Wojciechowska, Beata0 : 1Sobczyk, Grzegorz
Jerzyński, Jacek0 : 1Andrzejewski, Jerzy
Jacher, Paulina

remis

Lewandowska, Krystyna

  
BDK Brodnica - MDK Nr 1 II Bydgoszcz
  

Marchlewicz, Karol1 : 0Majdziński, Michał
Marchlewicz, Kamil

remis

Pawelec, Łukasz
Marchlewicz, Damian1 : 0Marks, Piotr
Milewski, Henryk1 : 0Nowakowski, Krzysztof
Marchlewicz, Jan1 : 0Grodecki, Jakub
Brzezińska, Martyna1 : 0Lewandowska, Natalia

  
Zryw Jeżewo - CK Łubianka
  

Knoff, Dariusz1 : 0Rabęda, Grzegorz
Opolski, Aleksander1 : 0Godlewski, Adam
Zieliński, Łukasz1 : 0Dwojacki, Grzegorz
Strysik, Jakub1 : 0Dwojacki, Karol
Olszewski, Grzegorz1 : 0Łuczak, Robert
Szymańska, Iwona1 : 0Rabęda, Klaudia