A-klasa

VI runda
08.02.2004

  

Łączność Bydgoszcz - AZS UMK Toruń
Rotmistrz Grudziądz - Kopernik Grudziądz
Almaserv Bydgoszcz - Baszta III Żnin
Gambit PBDiM Świecie - Wieża Więcbork
NOK SKOK Nakło - Kopernik II Inowrocław
Łucznik II Żołędowo - BDK Brodnica
Wiatrak Bydgoszcz - MKSzach II Toruń
OPP Toruń - ZS Nr 8 Chojnice
Kasztelan Barcin - OSiR Golub-Dobrzyń
ZS Nr 8 II Chojnice - Krajna Sepólno Kraj.
Centrum IV Bydgoszcz - MGOK Mrocza
Łuczniczka Bydgoszcz - Wiatrak II Bydgoszcz
Gambit Frantschach Świecie - Zryw Jeżewo
MDK Nr 1 II Bydgoszcz - CK Łubianka
Chemik IV Bydgoszcz - PAUZA

3 : 3
2 : 4
4 : 2
4.5 : 1.5
4.5 : 1.5
3 : 3
4.5 : 1.5
2 : 4
0.5 : 5.5
1 : 5
3 : 3
4 : 2
4 : 2
3 : 3
3 : -
  

1. 
2. 
3. 
4. 
5. 
6. 
7. 
8. 
9. 
10. 
11. 
12. 
13. 
14. 
15. 
16. 
17. 
18. 
19. 
20. 
21. 
22. 
23. 
24. 
25. 
26. 
27. 
28. 
29. 

 

AZS UMK Toruń
Almaserv Bydgoszcz
Gambit PBDiM Świecie
Kopernik Grudziądz
Rotmistrz Grudziądz
Łączność Bydgoszcz
Baszta III Żnin
OSiR Golub-Dobrzyń
NOK SKOK Nakło
Wiatrak Bydgoszcz
Wieża Więcbork
Kopernik II Inowrocław
BDK Brodnica
Łucznik II Żołędowo
Krajna Sepólno Kraj.
ZS Nr 8 Chojnice
MKSzach II Toruń
OPP Toruń
Łuczniczka Bydgoszcz
MGOK Mrocza
Gambit Frantschach Świecie
Centrum IV Bydgoszcz
ZS Nr 8 II Chojnice
Kasztelan Barcin
Wiatrak II Bydgoszcz
Chemik IV Bydgoszcz
Zryw Jeżewo
MDK Nr 1 II Bydgoszcz
CK Łubianka
29.5
23.5
23
22.5
22.5
22
21
20.5
20.5
20
19
19
19
18.5
18.5
18
17.5
17
16.5
16.5
15.5
15.5
15
14
14
14
14
11
10

16
15
13
13
12
11
9
13
10
9
12
9
8
10
9
10
5
7
7
6
9
8
2
6
6
4
4
2
1

  
Łączność Bydgoszcz - AZS UMK Toruń
  

Maciejewski, Andrzej1 : 0Kukuła, Paweł
Turczynowicz, Edward

remis

Kos, Paweł
Rak, Tomasz1 : 0Paszek, Krzysztof
Figel, Czesław0 : 1Stolarczyk, Adam
Przybylska, Monika0 : 1Fladrowski, Bartosz
Mackiewicz, Agnieszka

remis

Kotlarz, Agnieszka

  
Rotmistrz Grudziądz - Kopernik Grudziądz
  

Szcześniak, Andrzej0 : 1Sankiewicz, Grzegorz
Kraiński, Jarosław0 : 1Zwolakiewicz, Łukasz
Przybylski, Jerzy

remis

Zwolakiewicz, Krzysztof
Kraiński, Sławomir1 : 0Totleben, Bartosz
Siuda, Roman

remis

Radoszewski, Piotr
Filipek, Halina0 : 1Karbowiak, Sylwia

  
Almaserv Bydgoszcz - Baszta III Żnin
  

Jaroch, Paweł1 : 0Wiśniewska, Monika
Jóźwicki, Jakub1 : 0Majdan, Damian
Jaroch, Karol1 : 0Rynarzewski, Piotr
Olędzki, Adam1 : 0Szymczak, Przemysław
Bokiej, Przemysław0 : 1Majdan, Zygmunt
Hoffmann, Paulina- : +Majdan, Marta

  
Gambit PBDiM Świecie - Wieża Więcbork
  

Kuchnio, Przemysław1 : 0Stasiak, Tomasz
Bultrowicz, Leszek1 : 0Mazur, Stanisław
Gaszkowski, Marek

remis

Orciuch, Leszek
Koszowski, Jerzy0 : 1Piłka, Łukasz
Urban, Jacek1 : 0Białkowski, Józef
Bulge, Monika1 : 0Wnuk, Dorota

  
NOK SKOK Nakło - Kopernik II Inowrocław
  

Radziejewski, Tomasz1 : 0Napierała, Sławomir
Wiśniewski, Jarosław0 : 1Bassa, Jarosław
Janik, Krystian

remis

Borzęcki, Adam
Janik, Tomasz1 : 0Osiński, Krystian
Wargulec, Dariusz1 : 0Ozorowski, Edward
Nawrocka, Agata+ : -Przybylska, Paulina

  
Łucznik II Żołędowo - BDK Brodnica
  

Walczak, Tadeusz1 : 0Marchlewicz, Karol
Piechota, Stanisław0 : 1Marchlewicz, Kamil
Staśkowski, Marek0 : 1Marchlewicz, Damian
Chmielewski, Andrzej+ : -Milewski, Henryk
Konopczyński, Jan1 : 0Marchlewicz, Jan
Kiedrowska, Magdalena0 : 1Brzezińska, Martyna

  
Wiatrak Bydgoszcz - MKSzach II Toruń
  

Ciemniak, Krzysztof1 : 0Górniewicz, Oskar
Komorowski, Piotr0 : 1Jacher, Łukasz
Doliński, Piotr1 : 0Czaposki, Jacek
Żmijewski, Bogumił1 : 0Grodzicki, Grzegorz
Matusiak, Andrzej1 : 0Grodzicki, Tomasz
Głowacka, Katarzyna

remis

Jacher, Paulina

  
OPP Toruń - ZS Nr 8 Chojnice
  

Pawłowski, Paweł

remis

Windorpski, Jacek
Bartosik, Piotr0 : 1Paluszkiewicz, Paweł
Tarczykowski, Janusz0 : 1Bankert, Krzysztof
Kirsz, Krzysztof1 : 0Labun, Kornel
Drozdowski, Kacper0 : 1Czapiewski, Waldemar
Tarczykowska, Monika

remis

Małek, Paulina

  
Kasztelan Barcin - OSiR Golub-Dobrzyń
  

Dembski, Tomasz0 : 1Klugiewicz, Józef
Juniewicz, Jan0 : 1Bieganowski, Roman
Błażejczak, Marian0 : 1Przybyło, Sebastian
Kowalczyk, Józef0 : 1Dąbek, Wiesław
Pytel, Tadeusz0 : 1Grześlak, Piotr
Kalińska, Agnieszka

remis

Orzechowska, Karolina

  
ZS Nr 8 II Chojnice - Krajna Sepólno Kraj.
  

Borchardt, Marcin0 : 1Theuss, Tomasz
Gołuński, Czesław0 : 1Tarnowski, Marian
Gołuński, Grzegorz0 : 1Wesołowski, Waldemar
Januszewski, Piotr0 : 1Operman, Dariusz
Skobiej, Adrian- : +Wójcicki, Mateusz
Gołuńska, Anna1 : 0Wójcicka, Joanna

  
Centrum IV Bydgoszcz - MGOK Mrocza
  

Darowicki, Mariusz0 : 1Łopiński, Zygfryd
Musiał, Marian0 : 1Kozielski, Mirosław
Cemel, Jan- : +Maliński, Waldemar
Sobczyk, Grzegorz1 : 0Kulski, Edward
Brzeziński, Mateusz1 : 0Kulski, Krystian
Lewandowska, Krystyna1 : 0Kotulska, Katarzyna

  
Łuczniczka Bydgoszcz - Wiatrak II Bydgoszcz
  

Sargalski, Andrzej1 : 0Żebracki, Jarosław
Olejnik, Bernard1 : 0Pawlak, Leszek
Wyrzykowski, Józef1 : 0Mrówka, Roman
Skiera, Edward0 : 1Rogalla, Janusz
Wolański, Michał1 : 0Szulgacz, Andrzej
Wójcik, Irena- : +Urbańska, Grażyna

  
Gambit Frantschach Świecie - Zryw Jeżewo
  

Łukomski, Janusz

remis

Opolski, Aleksander
Boroch, Michał

remis

Zieliński, Łukasz
Waszkowski, Jacek

remis

Olszewski, Grzegorz
Kaznowski, Daniel1 : 0Wrycza, Piotr
Wiśniewski, Andrzej1 : 0Wojtasiak, Radosław
Łukomska, Anna0 : 1Szymańska, Iwona

  
MDK Nr 1 II Bydgoszcz - CK Łubianka
  

Majdziński, Michał1 : 0Rabęda, Grzegorz
Jaśkowiak, Mateusz

remis

Godlewski, Adam
Marks, Piotr0 : 1Piórkowski, Wojciech
Nowakowski, Krzysztof0 : 1Dwojacki, Grzegorz
Grodecki, Jakub

remis

Łuczak, Robert
Przybielska, Agnieszka1 : 0Rabęda, Klaudia