A-klasa

VII runda
22.02.2004

  

AZS UMK Toruń - Gambit PBDiM Świecie
Kopernik Grudziądz - Almaserv Bydgoszcz
Rotmistrz Grudziądz - Łączność Bydgoszcz
OSiR Golub-Dobrzyń - NOK SKOK Nakło
Baszta III Żnin - Wieża Więcbork
Kopernik II Inowrocław - Wiatrak Bydgoszcz
BDK Brodnica - ZS Nr 8 Chojnice
Krajna Sepólno Kraj. - Łucznik II Żołędowo
MKSzach II Toruń - OPP Toruń
MGOK Mrocza - Łuczniczka Bydgoszcz
Wiatrak II Bydgoszcz - Centrum IV Bydgoszcz
ZS Nr 8 II Chojnice - Gambit Frantschach Świecie
Zryw Jeżewo - Chemik IV Bydgoszcz
CK Łubianka - Kasztelan Barcin
MDK Nr 1 II Bydgoszcz - PAUZA

4.5 : 1.5
1 : 5
4.5 : 1.5
1.5 : 4.5
4 : 2
3 : 3
2 : 4
4 : 2
1.5 : 4.5
3 : 3
1 : 5
5 : 1
3.5 : 2.5
3 : 3
3 : -
  

1. 
2. 
3. 
4. 
5. 
6. 
7. 
8. 
9. 
10. 
11. 
12. 
13. 
14. 
15. 
16. 
17. 
18. 
19. 
20. 
21. 
22. 
23. 
24. 
25. 
26. 
27. 
28. 
29. 

  

AZS UMK Toruń
Almaserv Bydgoszcz
Rotmistrz Grudziądz
NOK SKOK Nakło
Baszta III Żnin
Gambit PBDiM Świecie
Kopernik Grudziądz
Łączność Bydgoszcz
Wiatrak Bydgoszcz
Krajna Sepólno Kraj.
ZS Nr 8 Chojnice
OSiR Golub-Dobrzyń
Kopernik II Inowrocław
OPP Toruń
Wieża Więcbork
BDK Brodnica
Centrum IV Bydgoszcz
Łucznik II Żołędowo
ZS Nr 8 II Chojnice
Łuczniczka Bydgoszcz
MGOK Mrocza
MKSzach II Toruń
Zryw Jeżewo
Kasztelan Barcin
Gambit Frantschach Świecie
Chemik IV Bydgoszcz
Wiatrak II Bydgoszcz
MDK Nr 1 II Bydgoszcz
CK Łubianka
34
28.5
27
25
25
24.5
23.5
23.5
23
22.5
22
22
22
21.5
21
21
20.5
20.5
20
19.5
19.5
19
17.5
17
16.5
16.5
15
14
13

19
18
15
13
12
13
13
11
10
12
13
13
10
10
12
8
11
10
5
8
7
5
7
7
9
4
6
2
2

  
AZS UMK Toruń - Gambit PBDiM Świecie
  

Kukuła, Paweł

remis

Kuchnio, Przemysław
Kos, Paweł1 : 0Bultrowicz, Leszek
Paszek, Krzysztof1 : 0Gaszkowski, Marek
Stolarczyk, Adam1 : 0Koszowski, Jerzy
Chmielewski, Piotr1 : 0Urban, Jacek
Kotlarz, Agnieszka0 : 1Bulge, Monika

  
Kopernik Grudziądz - Almaserv Bydgoszcz
  

Sankiewicz, Grzegorz

remis

Jaroch, Paweł
Zwolakiewicz, Łukasz0 : 1Jóźwicki, Jakub
Zwolakiewicz, Krzysztof

remis

Olędzki, Tomasz
Totleben, Bartosz0 : 1Jaroch, Karol
Radoszewski, Piotr0 : 1Olędzki, Adam
Karbowiak, Sylwia0 : 1Hoffmann, Paulina

  
Rotmistrz Grudziądz - Łączność Bydgoszcz
  

Szcześniak, Andrzej

remis

Maciejewski, Andrzej
Kraiński, Jarosław1 : 0Turczynowicz, Edward
Kraiński, Sławomir0 : 1Rak, Tomasz
Karbowiak, Adam1 : 0Figel, Czesław
Siuda, Roman+ : -Przybylska, Monika
Filipek, Halina+ : -Mackiewicz, Agnieszka

  
OSiR Golub-Dobrzyń - NOK SKOK Nakło
  

Klugiewicz, Józef1 : 0Radziejewski, Tomasz
Bieganowski, Roman0 : 1Wiśniewski, Jarosław
Przybyło, Sebastian

remis

Janik, Krystian
Dąbek, Wiesław0 : 1Janik, Tomasz
Grześlak, Piotr0 : 1Woźniak, Janusz
Orzechowska, Karolina0 : 1Nawrocka, Agata

  
Baszta III Żnin - Wieża Więcbork
  

Wiśniewska, Monika1 : 0Stasiak, Tomasz
Majdan, Damian

remis

Mazur, Stanisław
Rynarzewski, Piotr

remis

Orciuch, Leszek
Szymczak, Przemysław1 : 0Piłka, Łukasz
Jankowski, Dawid0 : 1Białkowski, Józef
Majdan, Marta1 : 0Wnuk, Dorota

  
Kopernik II Inowrocław - Wiatrak Bydgoszcz
  

Napierała, Sławomir1 : 0Ciemniak, Krzysztof
Bassa, Jarosław0 : 1Doliński, Piotr
Borzęcki, Adam

remis

Żmijewski, Bogumił
Osiński, Krystian

remis

Matusiak, Andrzej
Tadzik, Bogdan1 : 0Żebracki, Jarosław
Przybylska, Paulina- : +Głowacka, Katarzyna

  
BDK Brodnica - ZS Nr 8 Chojnice
  

Marchlewicz, Karol0 : 1Windorpski, Jacek
Marchlewicz, Kamil0 : 1Grajczak, Adrian
Marchlewicz, Iwona0 : 1Paluszkiewicz, Paweł
Marchlewicz, Damian1 : 0Bankert, Krzysztof
Milewski, Henryk

remis

Labun, Kornel
Brzezińska, Martyna

remis

Małek, Paulina

  
Krajna Sepólno Kraj. - Łucznik II Żołędowo
  

Theuss, Tomasz+ : -Barski, Zdzisław
Tarnowski, Marian1 : 0Piechota, Stanisław
Zygowski, Mariusz0 : 1Staśkowski, Marek
Wesołowski, Waldemar1 : 0Chmielewski, Andrzej
Operman, Dariusz1 : 0Konopczyński, Jan
Wójcicka, Joanna0 : 1Kiedrowska, Magdalena

  
MKSzach II Toruń - OPP Toruń
  

Górniewicz, Oskar0 : 1Pawłowski, Paweł
Jacher, Łukasz0 : 1Bartosik, Piotr
Czaposki, Jacek0 : 1Tarczykowski, Janusz
Jerzyński, Jacek0 : 1Kirsz, Krzysztof
Gerc, Lidia1 : 0Drozdowski, Kacper
Jacher, Paulina

remis

Tarczykowska, Monika

  
MGOK Mrocza - Łuczniczka Bydgoszcz
  

Łopiński, Zygfryd0 : 1Sargalski, Andrzej
Kozielski, Mirosław

remis

Olejnik, Bernard
Maliński, Waldemar1 : 0Wyrzykowski, Józef
Kulski, Edward

remis

Skiera, Edward
Rosiński, Kamil1 : 0Wolański, Michał
Kotulska, Katarzyna- : +Wójcik, Irena

  
Wiatrak II Bydgoszcz - Centrum IV Bydgoszcz
  

Rogalla, Janusz0 : 1Darowicki, Mariusz
Pawlak, Leszek0 : 1Musiał, Marian
Mrówka, Roman+ : -Cemel, Jan
Szwed, Dawid0 : 1Sobczyk, Grzegorz
Szulgacz, Andrzej0 : 1Brzeziński, Mateusz
Urbańska, Grażyna0 : 1Lewandowska, Krystyna

  
ZS Nr 8 II Chojnice - Gambit Frantschach Świecie
  

Borchardt, Marcin1 : 0Łukomski, Janusz
Gołuński, Czesław

remis

Boroch, Michał
Czapiewski, Waldemar

remis

Waszkowski, Jacek
Gołuński, Grzegorz1 : 0Kaznowski, Daniel
Januszewski, Piotr1 : 0Wiśniewski, Andrzej
Gołuńska, Anna1 : 0Łukomska, Anna

  
Zryw Jeżewo - Chemik IV Bydgoszcz
  

Knoff, Dariusz

remis

Kurkierewicz, Tomasz
Zieliński, Łukasz0 : 1Górny, Jacek
Wrycza, Piotr0 : 1Bagiński, Paweł
Olszewski, Grzegorz1 : 0Nowak, Dawid
Wojtasiak, Radosław1 : 0Nowak, Artur
Szymańska, Iwona+ : -Przystalska, Sandra

  
CK Łubianka - Kasztelan Barcin
  

Rabęda, Grzegorz1 : 0Dembski, Tomasz
Godlewski, Adam

remis

Juniewicz, Jan
Piórkowski, Wojciech0 : 1Błażejczak, Marian
Dwojacki, Grzegorz

remis

Kowalczyk, Józef
Dwojacki, Karol0 : 1Pytel, Tadeusz
Dwojacka, Magdalena+ : -Kalińska, Agnieszka