A-klasa

VIII runda
07.03.2004

  

NOK SKOK Nakło - AZS UMK Toruń
Almaserv Bydgoszcz - Rotmistrz Grudziądz
Gambit PBDiM Świecie - Baszta III Żnin
Wiatrak Bydgoszcz - Kopernik Grudziądz
Łączność Bydgoszcz - Krajna Sepólno Kraj.
ZS Nr 8 Chojnice - OSiR Golub-Dobrzyń
OPP Toruń - Kopernik II Inowrocław
Centrum IV Bydgoszcz - BDK Brodnica
Wieża Więcbork - Łucznik II Żołędowo
Łuczniczka Bydgoszcz - ZS Nr 8 II Chojnice
MGOK Mrocza - Zryw Jeżewo
MKSzach II Toruń - Kasztelan Barcin
Chemik IV Bydgoszcz - MDK Nr 1 II Bydgoszcz
Gambit Frantschach Świecie - CK Łubianka
Wiatrak II Bydgoszcz - PAUZA

0.5 : 5.5
2.5 : 3.5
4 : 2
4 : 2
4 : 2
3.5 : 2.5
4.5 : 1.5
4 : -3 vo
5 : 1
2 : 4
3 : 3
4 : 2
2 : 4
4.5 : 1.5
3 : -
  

1. 
2. 
3. 
4. 
5. 
6. 
7. 
8. 
9. 
10. 
11. 
12. 
13. 
14. 
15. 
16. 
17. 
18. 
19. 
20. 
21. 
22. 
23. 
24. 
25. 
26. 
27. 
28. 
29. 

  

AZS UMK Toruń
Almaserv Bydgoszcz
Rotmistrz Grudziądz
Gambit PBDiM Świecie
Łączność Bydgoszcz
Wiatrak Bydgoszcz
Baszta III Żnin
Wieża Więcbork
OPP Toruń
ZS Nr 8 Chojnice
NOK SKOK Nakło
Kopernik Grudziądz
OSiR Golub-Dobrzyń
Krajna Sepólno Kraj.
Centrum IV Bydgoszcz
ZS Nr 8 II Chojnice
Kopernik II Inowrocław
MKSzach II Toruń
MGOK Mrocza
Łucznik II Żołędowo
Łuczniczka Bydgoszcz
Gambit Frantschach Świecie
Zryw Jeżewo
Kasztelan Barcin
Chemik IV Bydgoszcz
BDK Brodnica
Wiatrak II Bydgoszcz
MDK Nr 1 II Bydgoszcz
CK Łubianka
39.5
31
30.5
28.5
27.5
27
27
26
26
25.5
25.5
25.5
24.5
24.5
24.5
24
23.5
23
22.5
21.5
21.5
21
20.5
19
18.5
18
18
18
14.5

22
18
18
16
14
13
12
15
13
16
13
13
13
12
11
8
10
8
8
10
8
12
8
7
4
8
6
5
2

  
NOK SKOK Nakło - AZS UMK Toruń
  

Radziejewski, Tomasz0 : 1Kukuła, Paweł
Wiśniewski, Jarosław0 : 1Paszek, Krzysztof
Janik, Krystian

remis

Stolarczyk, Adam
Janik, Tomasz- : +Czechowski, Paweł
Kwaśniewski, Krzysztof0 : 1Chmielewski, Piotr
Nawrocka, Agata0 : 1Kotlarz, Agnieszka

  
Almaserv Bydgoszcz - Rotmistrz Grudziądz
  

Jaroch, Paweł

remis

Szcześniak, Andrzej
Jóźwicki, Jakub1 : 0Kraiński, Jarosław
Olędzki, Tomasz0 : 1Kraiński, Sławomir
Jaroch, Karol1 : 0Karbowiak, Adam
Olędzki, Adam0 : 1Siuda, Roman
Jóźwicka, Teresa0 : 1Filipek, Halina

  
Gambit PBDiM Świecie - Baszta III Żnin
  

Kuchnio, Przemysław1 : 0Wiśniewska, Monika
Bultrowicz, Leszek1 : 0Majdan, Damian
Gaszkowski, Marek

remis

Rynarzewski, Piotr
Urban, Jacek0 : 1Szymczak, Przemysław
Boroch, Michał1 : 0Majdan, Zygmunt
Bulge, Monika

remis

Majdan, Marta

  
Wiatrak Bydgoszcz - Kopernik Grudziądz
  

Ciemniak, Krzysztof1 : 0Sankiewicz, Grzegorz
Komorowski, Piotr1 : 0Zwolakiewicz, Łukasz
Żmijewski, Bogumił0 : 1Zwolakiewicz, Krzysztof
Matusiak, Andrzej0 : 1Totleben, Bartosz
Żebracki, Jarosław1 : 0Radoszewski, Piotr
Głowacka, Katarzyna1 : 0Karbowiak, Sylwia

  
Łączność Bydgoszcz - Krajna Sepólno Kraj.
  

Maciejewski, Andrzej1 : 0Theuss, Tomasz
Turczynowicz, Edward0 : 1Tarnowski, Marian
Rak, Tomasz1 : 0Wesołowski, Waldemar
Figel, Czesław- : +Operman, Dariusz
Przybylska, Monika1 : 0Wójcicki, Mateusz
Mackiewicz, Agnieszka+ : -Wójcicka, Joanna

  
ZS Nr 8 Chojnice - OSiR Golub-Dobrzyń
  

Windorpski, Jacek1 : 0Klugiewicz, Józef
Grajczak, Adrian0 : 1Bieganowski, Roman
Paluszkiewicz, Paweł0 : 1Przybyło, Sebastian
Bankert, Krzysztof

remis

Dąbek, Wiesław
Labun, Kornel1 : 0Grześlak, Piotr
Małek, Paulina1 : 0Orzechowska, Karolina

  
OPP Toruń - Kopernik II Inowrocław
  

Pawłowski, Paweł1 : 0Napierała, Sławomir
Bartosik, Piotr1 : 0Bassa, Jarosław
Tarczykowski, Janusz

remis

Borzęcki, Adam
Kirsz, Krzysztof0 : 1Osiński, Krystian
Drozdowski, Kacper+ : -Ozorowski, Edward
Tarczykowska, Monika+ : -Przybylska, Paulina

  
Wieża Więcbork - Łucznik II Żołędowo
  

Stasiak, Tomasz+ : -Barski, Zdzisław
Mazur, Stanisław1 : 0Piechota, Stanisław
Orciuch, Leszek

remis

Staśkowski, Marek
Białkowski, Józef1 : 0Chmielewski, Andrzej
Kazaniecki, Patryk1 : 0Konopczyński, Jan
Wnuk, Dorota

remis

Kiedrowska, Magdalena

  
Łuczniczka Bydgoszcz - ZS Nr 8 II Chojnice
  

Sargalski, Andrzej

remis

Borchardt, Marcin
Wyrzykowski, Józef

remis

Gołuński, Czesław
Skiera, Edward

remis

Czapiewski, Waldemar
Wyrzykowski, Stanisław

remis

Gołuński, Grzegorz
Nejman, Leon0 : 1Januszewski, Piotr
Wójcik, Irena0 : 1Gołuńska, Anna

  
MGOK Mrocza - Zryw Jeżewo
  

Łopiński, Zygfryd1 : 0Opolski, Aleksander
Maliński, Waldemar1 : 0Zieliński, Łukasz
Kulski, Edward0 : 1Opolski, Aleksander
Rosiński, Kamil1 : 0Knoff, Emilian
Kulski, Krystian0 : 1Kaczmarek, Michał
Kotulska, Katarzynao : 1Szymańska, Iwona

  
MKSzach II Toruń - Kasztelan Barcin
  

Górniewicz, Oskar1 : 0Dembski, Tomasz
Jacher, Łukasz1 : 0Juniewicz, Jan
Czaposki, Jacek0 : 1Błażejczak, Marian
Jerzyński, Jacek1 : 0Kowalczyk, Józef
Wojciechowska, Beata- : +Pytel, Tadeusz
Jacher, Paulina+ : -Kalińska, Agnieszka

  
Chemik IV Bydgoszcz - MDK Nr 1 II Bydgoszcz
  

Kurkierewicz, Tomasz1 : 0Majdziński, Michał
Górny, Jacek0 : 1Pawelec, Łukasz
Bagiński, Paweł1 : 0Jaśkowiak, Mateusz
Nowak, Dawid0 : 1Marks, Piotr
Nowak, Artur0 : 1Nowakowski, Krzysztof
Przystalska, Sandra- : +Przybielska, Agnieszka

  
Gambit Frantschach Świecie - CK Łubianka
  

Łukomski, Janusz1 : 0Rabęda, Grzegorz
Waszkowski, Jacek

remis

Godlewski, Adam
Kaznowski, Daniel1 : 0Piórkowski, Wojciech
Wiśniewski, Andrzej0 : 1Dwojacki, Grzegorz
Lipowski, Radosław1 : 0Dwojacki, Karol
Łukomska, Anna1 : 0Rabęda, Klaudia