55. Drużynowe Mistrzostwa Polski

Suwałki 18-28.09.99

 12345678901 
1 Polonia-Animex Warszawa

¤

342.53.54.54.55.555.5442.0
2 Gant-Hetman Wrocław3

¤

433.53.55444.54.539.0
3 Stilon Gorzów Wlkp.22

¤

43.53.54.54545.538.0
4 Pocztowiec TP SA Poznań3.532

¤

353.53.545537.5
5 Drakon BDK-Daewoo Lublin2.52.52.53

¤

2.51.5455.5635.0
6 MOSiR Budosak Zabrze1.52.52.513.5

¤

43.53.54531.0
7 Sido Cafe Hańcza Suwałki1.511.52.54.52

¤

3.542527.5
8 MOK-Chrobry Głogów0.5222.522.52.5

¤

3.525.525.0
9 Entropia NZS PW Warszawa121212.522.5

¤

4.5422.5
10 Rzemiosło Racibórz0.51.5210.52441.5

¤

3.520.5
11 Hetman Koszalin21.50.510110.522.5

¤

12.0

Wyniki na szachownicach:

I SZACHOWNICA

1. am M.Krasenkow (Polonia-Animex Warszawa)
2. am T.Markowski (Stilon Gorzów Wlkp.)
3. am A.Wojtkiewicz (Gant-Hetman Wrocław)

7.5
7.0
6.5
  
II SZACHOWNICA

1. am E.Rozentalis (Polonia-Animex Warszawa)
2. am E.Kengis (Gant-Hetman Wrocław)
3. am R.Kempiński (Drakon BDK-Daewoo Lublin)

7.5
7.0
6.5
  
III SZACHOWNICA

1. mm P.Stempin (Pocztowiec TP SA Poznań)
2. mm M.Matlak (Stilon Gorzów Wlkp.)
3. am M.Kamiński (Gant-Hetman Wrocław)

7.5
7.0
6.5
  
IV SZACHOWNICA

1. am B.Macieja (Polonia-Animex Warszawa)
2. mm Z.Jaśnikowski (Gant-Hetman Wrocław)
3.  m A.Hnydiuk (MOSiR Budosak Zabrze)

7.5
7.5
6.5
  
V SZACHOWNICA

1.  m M.Szeląg (Pocztowiec TP SA Poznań)
2. am R.Kuczyński (Polonia-Animex Warszawa)
3. mf M.Dziuba (Drakon BDK-Daewoo Lublin)

8.0
7.5
7.5
  
VI SZACHOWNICA

1. am M.Bobrowska (Pocztowiec TP SA Poznań)
2. am A.Brustman (Polonia-Animex Warszawa)
3. im M.Zielińska (Gant-Hetman Wrocław)

7.5
6.5
6.5

Wyniki indywidualne w poszczególnych zespołach:

POLONIA-ANIMEX Warszawa

1. am M.Krasenkow (2647)
2. am E.Rozentalis (2586)
3. im B.Soćko (2543)
4. am B.Macieja (2542)
5. am R.Kuczyński (2450)
6. am A.Brustman (2383)

7.5
7.5
5.5
7.5
7.5
6.5
 
GANT-HETMAN Wrocław

1. am A.Wojtkiewicz (2567)
2. am E.Kengis (2573)
3. am M.Kamiński (2523)
4. mm Z.Jaśnikowski (2407)
5. mm M.Buś (2369)
6. mf M.Perdek (2344)
7.   k G.Antkowiak (2199)
8. mm M.Zielińska (2356)

6.5
7.0
6.5
7.5
4.0 /6
0.0 /3
1.0 /1
6.5
 
STILON Gorzów Wlkp.

1. am T.Markowski (2557)
2. mm P.Jaracz (2477)
3. mm M.Matlak (2482)
4.   m O.Michalski (2331)
5.   k P.Liwak (2270)
6. mm J.Przewoźnik (2405)
7. am I.Radziewicz (2395)

7.0
6.0
7.0
0.0 /3
4.5 /7
7.0
6.5
 
POCZTOWIEC TP SA Poznań

1. mm K.Urban (2463)
2. am W.Schmidt (2436)
3. mm P.Stempin (2392)
4. mf L.Węglarz (2400)
5.   m M.Szeląg (2389)
6. am M.Bobrowska (2438)

5.0
5.5
7.5
4.0
8.0
7.5
 
DRAKON BDK-DAEWOO Lublin

1. mm O.Gricak (2550)
2. am R.Kempiński (2549)
3. mm Z.Księski (2412)
4.   m M.Praszak (2253)
5. mf M.Dziuba (2310)
6.   k P.Stoma (2189)
7.   k J.Kwiecień (2131) 

5.5
6.5
6.0
4.0 /8
7.5
1.5 /2
4.0
 
MOSiR BUDOSAK Zabrze

1. am I.Stohl (2600)
2. mm R.Ciemniak (2390)
3. mm R.Antoniewski (2417)
4. mm J.Bielczyk (2359)
5.   m A.Hnydiuk (2347)
6.   m J.Dubiel (2364)
7.   k Z.Wiliczkiewicz (2106)

5.5 /9
0.0 /2
4.5
5.5 /9
6.5
6.0
3.0
 
SIDO CAFE HAŃCZA Suwałki

1. am A.Kveinis (2515)
2. mf L.Ostrowski (2382)
3. mf P.Bobras (2394)
4. mf J.Ciruk (2245)
5.   k D.Klimaszewski (2258)
6.  I+ K.Anuszkiewicz (2146)
7.  I+ K.Grycel (2123)
8.   m A.Łukasiewicz (2170)

5.5
5.0
3.5
5.5 /9
2.5 /8
0.0 /1
0.5 /2
5.0
 
MOK-CHROBRY Głogów

1.   m P.Skalik (2409)
2. mm A.Pieniążek (2391)
3.    I K.Rydzik (2100)
4.  I+ R.Wieczorek (2163)
5.  I+ T.Popek (2193)
6.   m M.Aksiuczyc (2198)

5.0
5.5
1.5
4.0
2.5
6.5
 
ENTROPIA NZS PW Warszawa

1.   m G.Protaziuk (2415)
2.   m R.Przedmojski (2405)
3.   m G.Więch (2364)
4.   m Ł.Dworakowski (2355)
5.   k L.Bieliński (2208)
6.   k T.Olenderek (2221)
7. mm B.Kaczorowska (2210)

3.0
4.0
2.5 /5
4.5
3.5 /8
1.5 /7
3.5
 
RZEMIOSŁO Racibórz

1.   k J.Orzechowski (2293)
2.   m S.Ulak (2303)
3. mf T.Helis (2270)
4. mf P.Grądalski (2309)
5.   m Z.Wieczorek (2308)
6. mm B.Grabarska (2293)

0.5
2.5
2.0
4.5
5.0
6.0
 
HETMAN Koszalin

1. mf D.Markowski (2308)
2.   k P.Ilczuk (2323)
3.   k R.Sokołowski (2255)
4.   k P.Mickiewicz (2219)
5.   k L.Kowalczyk (2137)
6.   I H.Węgrowski (2000)
7.  II T. Kamieniecki (1800)
8.  II B.Baran (1600)

4.0
0.5 /6
2.0 /5
3.0
1.0 /8
0.0 /3
1.5 /8
0.0