Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich P-30
Polanica Zdrój 18-19.08.03
  

Juniorzy do lat 20 - Round 11 - Standings

Place Name                  Loc  Club                           Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   LAGOWSKI, Patryk      2389 KS Damis Warszawa              9        52.5  64.0   58.5
  2   JAKUBOWSKI, Krzysztof 2481 KSz Juvena Hancza Suwalki      8.5      52.0  61.5   51.0
  3   CIESLA, Adam          2255 UKS Hetman czestochowa         7.5      51.5  61.0   41.5
  4   CHOJNACKI, Krzysztof  2265 KS Pocztowiec TP SA Poznan     7        54.0  66.5   41.5
  5   PATEREK, Michal       2278 UKS MDK Radom                  7        48.5  58.0   38.5
  6   OWCZARZAK, Jerzy      2307 KS Pocztowiec TP SA Poznan     6.5      54.0  63.5   41.5
  7   SZYMANSKI, Piotr      2213 Dewo Maraton Lomza             6.5      49.0  58.5   35.5
  8   FLASINSKI, Michal     2188 AZS Politechnika Slaska Gliwic 5.5      51.0  60.5   32.0
  9   GRYCEL, Kamil         2290 KSz Juvena Hancza Suwalki      5        48.5  58.0   33.5
 10   LOPUSIEWICZ, Janusz   2032 ASSz Miedz Legnica             4        51.5  61.0   25.5
 11   KMIECIK, Wojciech     2000 UKS Debiut Przedmojow          3.5      48.0  57.5   28.0
 12   KAMINSKI, Piotr       2082 LKS Pozowianka                 3.5      48.0  56.0   18.0
 13   TABOLA, Marcin        2100 PUKS Rodlo Opole               3        51.0  60.5   16.0
 14   PICHETA, Lukasz       1800 Wielka Pieniawa Polanica Zdroj 0.5      49.0  60.5    1.0

Juniorki do lat 20 - Round 11 - Standings

Place Name                   Loc  Club                     Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   WOREK, Joanna          2241 PTSz Plock               10       44.5  56.0   60.0
  2   CHLOST, Marlena        2052 ROSZADA Gliwice          9.5      44.5  56.5   64.0
  3   NOWAK, Dominika        2182 TSK Szombierki Bytom     8        46.0  58.0   43.5
  4   SKROCHOCKA, Justyna    2107 JKSz MCKiS Jaworzno      7.5      46.5  58.5   44.0
  5   PATEREK, Katarzyna     2025 UKS MDK Radom            6        48.0  60.0   38.5
  6   CAGARA, Paulina        2088 KKS Polonia Wroclaw      5        49.0  61.0   31.0
  7   SLEZAK, Agnieszka      1800 UKS Sudety Klodzka       5        49.0  61.0   29.5
  8   CHMIELINSKA, Alicja    2069 MKSz Rybnik              4.5      49.5  61.5   28.0
  9   KUCYPERA, Malgorzata   2042 AZS Politechnika Wroclaw 3.5      50.5  62.5   27.0
 10   SOBOCINSKA, Malgorzata 1901 Maraton Lomza            3        51.0  63.0   11.0
 11   TADEJEWSKA, Katarzyna  1800 Olsztyn                  2        52.0  64.0   12.0
 12   BARTOSIK, Joanna       1800 JKSz MCKiS Jaworzno      2        52.0  64.0    7.5

Juniorzy do lat 18 - Round 11 - Standings

Place Name                  Loc  Club                           Score M-Buch. Buch.

  1   BARTEL, Mateusz       2453 KS Damis Warszawa              8.5      59.5  73.0
  2   PAKLEZA, Zbigniew     2340 KS Carbo Gliwice               8        59.0  73.0
  3   CZAKON, Jakub         2386 KS Start Katowice              8        56.0  68.0
  4   HEBERLA, Bartlomiej   2420 Polfa Grodzisk Maz.            7.5      60.5  74.5
  5   SKALSKI, Michal       2270 LKS Rolnik Roza                7.5      60.5  73.5
  6   ZIELINSKI, Przemyslaw 2300 LKS Czarnovia Czarna           7.5      57.0  68.5
  7   BARGLOWSKI, Filip     2318 K S Stilon Gorzów Wlkp         7        63.0  72.5
  8   KRYSZTOFIAK, Marcin   2344 KS Damis Warszawa              7        59.5  73.5
  9   PRZYBYLSKI, Wojciech  2211 KS POcztowiec TP SA Poznan     7        57.5  70.0
 10   DUDA, Lukasz          2136 Orkan Piekary Slaskie          6.5      57.5  69.0
 11   RUDNICKI, Milosz      2161 UKS Bialy Pion Gryfino         6.5      54.5  63.5
 12   TURLEJ, Lukasz        2090 KS Start Katowice              6.5      54.0  67.0
 13   MASLOWSKI, Michal     2178 Hetman Koszalin                6.5      54.0  64.5
 14   SZROMBA, Krzysztof    2172 KS Korona Krakow               6.5      49.5  61.0
 15   KOSMOWSKI, Przemyslaw 2201 UMKS Jacwiez Suwalki           6.5      46.5  56.0
 16   MARSZALEK, Maciej     2277 LKS Czarnovia Czarna           6        57.0  70.5
 17   STYSIAK, Szymon       2207 AZS Politechnika Slaska Gliwic 6        54.5  67.0
 18   BUGAJ, Mikolaj        2026 Ostrow Wielkopolski            6        42.0  50.5
 19   STACHOWIAK, Kamil     2203 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   5.5      58.5  70.5
 20   BANASIK, Krzysztof    2144 LKS Zarzewie Prudnik           5.5      55.5  68.0
 21   KOZLOWSKI, Tomasz     2021 LKS Piast Srem                 5.5      54.0  65.0
 22   SINGER, Krystian      2205 ASSz Miedz Legnica             5.5      53.0  64.0
 23   CAJBEL, Maciej        2222 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   5.5      51.5  64.5
 24   MACIOL, Ryszard       2234 Orkan Piekary Slaskie          5.5      51.0  62.5
 25   CIOLEK, Marcin        2034 KSz Juvena Hancza Suwalki      5.5      48.0  60.0
 26   KUNICKI, Michal       2158 AZS Politechnika Slaska Gliwic 5.5      47.5  58.5
 27   NAJBAR, Mateusz       2062 LZS Goniec Kluczbork           5.5      46.0  55.0
 28   CZUCHNICKI, Adam      2000 Palac Mlodziezy Szczecin       5.5      43.0  52.5
 29   SZOEN, Dariusz        2242 J K Sz M C K S Jaworzno        5        53.5  66.0
 30   NARKUN, Michal        2000 TSz MCK Slupsk                 5        52.0  62.0
 31   GASIK, Adam           1943 Szachbem Warszawa              5        41.5  49.5
 32   ZGARDA, Jakub         1800 UKS Jedynka Kornik             4.5      49.5  59.0
 33   KRZANOWSKI, Grzegorz  2000 MKS Czarni Wegrow              4.5      46.5  57.5
 34   PALACZ, Krzysztof     2151 UKS Hetman Czestochowa         4.5      46.0  54.5
 35   DRZYMALA, Grzegorz    1875 UKS Eltur SP 3 Bogatunia       4.5      42.0  50.5
 36   JUSZKOWSKI, Kamil     1800 UKS Zak Lomza                  4.5      40.0  46.5
 37   WOJCICKI, Lukasz      1843 UKS Kolorowa Ursus             4.5      37.5  44.0
 38   WOJCIECHOWSKI, Lukasz 1600 Wilczkow                       4.5      37.0  44.5
 39   PIECZONKA, Marcin     1800 Mechanik Stargard Szczecinski  4.5      36.5  44.0
 40   BROZEK, Lukasz        1800 LGKS Podlesianka Katowice      4        47.5  59.5
 41   ROSINSKI, Pawel       1800 MLKS Zjednoczeni Scinawka Sred 3.5      44.0  52.0
 42   DRYGALSKI, Jaroslaw   1600 Wielka Pieniawa Polanica Zdroj 2        41.0  48.5
 43   SKROBACZ, Marcin      1400 MLKS Zjednoczeni Scinawka Sred 1.5      41.0  49.5
 44   DUBRAWSKI, Michal     1801 MUKS Stoczek 45 Bialystok      0         5.5   5.5

Juniorki do lat 18 - Round 11 - Standings

Place Name                      Loc  Club                          Score M-Buch. Buch.

  1   KADZIOLKA, Beata          2255 K.S. DAMIS Warszawa           8.5      59.5  73.0
  2   BALKIEWICZ, Elzbieta      2141 Ogniwo Legnica                8.5      58.5  71.5
  3   ZAWADZKA, Jolanta         2275 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw  8        61.0  75.0
  4   CZARNOTA, Dorota          2216 LKS Klos Czarny Kon Olkusz    8        59.0  73.0
  5   TOMA, Katarzyna           2210 Hetman Czestochowa            7        61.0  70.5
  6   POKOJSKA, Daria           2168 LKS Czarnovia Czarna          7        59.0  72.5
  7   MAGNUCKA, Milena          2093 OTSz Ostrow Wielkopolski      6.5      59.5  70.0
  8   TEKIELAK, Izabela         2131 KS Start Katowice             6        58.0  70.0
  9   KUPCZYK, Edyta            2135 Hetman Szopienice Katowice    6        58.0  69.5
 10   SOCHA, Anna               2126 ASSz Miedz Legnica            6        57.0  68.5
 11   BARAN, Barbara            2036 SKS Hetman Koszalin           6        54.0  63.0
 12   TABOLA, Marta             1800 P.U.K.S. RODLO Opole          6        52.5  65.0
 13   JAGIELO, Agnieszka        1600 LZS GONIEC Kluczbork          6        48.5  59.0
 14   JACKOWSKA, Aleksandra     2034 BTSzach Bialystok             6        44.5  52.5
 15   POZNANSKA, Katarzyna      2083 LKS Czarny Kon Olkusz         5.5      51.0  62.0
 16   KROKAY, Urszula           1953 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw  5.5      44.0  53.5
 17   SMOLAK, Ewa               1948 LKS Rolnik Roza               5.5      44.0  53.0
 18   JUDEK, Magdalena          1600 Wieza Smigiel                 5.5      42.0  49.0
 19   ZAJKOWSKA, Olga           1969 MUKS Stoczek 45               5        47.0  56.5
 20   NIESPIELAK, Kamila        1854 JKSz MCKiS Jaworzno           5        44.0  53.0
 21   KAZMIERCZAK, Marta        1900 ISKRA Marzenin                4.5      42.0  51.5
 22   KMIECIK, Emilia           1800 UKS DEBIUT Przedwojow         4        43.5  51.5
 23   PODYMSKA, Emilia          1800 UKS Zak Wrzesnia              3        40.5  47.5
 24   GABRYSIAK, Dominika       1600 UKS Mat Zabrze                2.5      40.0  46.5
 25   BUC, Gabriela             1600 Wielka Pieniawa Polanica Zdr. 2        40.5  48.0
 26   AWRYCEWICZ, Monika        1250 MCKS Zjednoczeni Scinawka     1.5      43.5  52.5
 27   WOJCIECHOWSKA, Aleksandra 1984 AZS Politechnika Slaska       0        11.0  11.0

Juniorzy do lat 16 - Round 11 - Standings

Place Name                 Loc  Club                           Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   STOPA, Jacek         2304 MKSz Rybnik                    8.5      61.0  74.0   53.5
  2   CZARNOTA, Pawel      2353 LKS Czarny Kon Olkusz          8        61.5  75.5   51.0
  3   LUCH, Michal         2288 KKS Polonia Wroclaw            8        59.5  72.0   49.0
  4   TAZBIR, Marcin       2269 GKSz Grodzisk Mazowiecki       7.5      62.5  76.0   48.0
  5   KUZMICZ, Krystian    2312 KS Polonia Warszawa            7.5      62.0  76.5   47.5
  6   LAPINSKI, Krzysztof  2122 BTSzach Bialystok              7.5      57.5  71.0   45.5
  7   ADAMSKI, Michal      2291 KS Pocztowiec TP SA Poznan     7.5      57.5  70.0   46.5
  8   MORANDA, Wojciech    2356 UMKS Zak kielce                7.5      56.5  69.0   43.5
  9   KUZIOLA, Mateusz     2258 MKS MOS Wieliczka              7        64.5  78.0   52.0
 10   SKAWINSKI, Arkadiusz 2069 UKS MDK Radom                  7        60.5  73.5   45.5
 11   LUBCZYNSKI, Rafal    2084 MUKS Na Pieterku Poznan        7        58.5  68.0   44.0
 12   SIEMBAB, Bartosz     2059 Caissa Zloty Zlot              7        52.5  63.5   41.0
 13   STUCZYNSKI, Andrzej  2076 KS Apator Torun                6.5      57.5  68.5   40.0
 14   KULESZA, Mateusz     2217 MKSz Rybnik                    6.5      53.5  65.5   40.0
 15   KWIATKOWSKI, Maciej  2032 KSz Juvena Hancza Suwalki      6.5      53.5  65.0   39.0
 16   CABA, Tomasz         2200 LKS Rolnik Roza                6.5      53.0  65.0   37.0
 17   SZCZEPINSKI, Michal  2139 KS Apator Torun                6.5      53.0  63.5   39.5
 18   SKURSKI, Jan         2188 KS Polonia warszawa            6        60.0  73.5   43.0
 19   KRZESAJ, Robert      2171 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   6        60.0  72.0   41.5
 20   BUTKIEWICZ, Lukasz   2073 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   6        58.5  71.0   40.0
 21   KUBIT, Tomasz        2098 KS Carbo Gliwice               6        56.0  67.5   41.0
 22   BARAN, Pawel         2083 Hetman Koszlin                 6        53.5  66.5   36.5
 23   GOMULKA, Jaroslaw    2104 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   6        53.5  64.5   37.0
 24   MAJCHER, Marcin      2054 JKSz MCKiS Jaworzno            6        53.0  64.5   37.5
 25   SYGULSKI, Pawel      2000 LKS Rolnik Roza                6        50.5  59.5   34.0
 26   LASUT, Lukasz        2055 MLKS Zjednoczeni Scinawka      6        49.5  60.0   36.0
 27   STEPIEN, Marcin      1800 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   5.5      53.5  65.0   34.5
 28   PLONCZAK, Mateusz    1800 UKS Jedynka Kornik             5.5      52.5  65.0   33.0
 29   SKRZYPCZAK, Tomasz   1800 Hetman Ostrowiec               5.5      50.5  62.0   31.5
 30   PRZYBYLSKI, Bartosz  2090 KS Pocztowiec TP SA Poznan     5.5      50.5  61.0   36.5
 31   SZUMILAS, Pawel      2063 ASSz Miedz Legnica             5.5      49.5  62.0   34.5
 32   GOSZCZYNSKI, Andrzej 2031 LKS Szach Mat Tuszyn           5.5      49.5  60.0   34.5
 33   PYTEL, Piotr         2000 LKS Czarny Kon Olkusz          5.5      46.0  57.0   29.5
 34   MAZALON, Bartlomiej  1800 EMDEK Bydgoszcz                5.5      43.0  53.0   27.0
 35   LUKA, Dariusz        1800 KS Czarni Rzeszow              5        47.5  57.5   28.0
 36   ZAREBA, Radoslaw     1800 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   5        47.0  57.5   30.0
 37   SANETRA, Szymon      1919 KS Korona Krakow               5        46.0  55.5   32.0
 38   FIGURSKI, Kamil      1800 KS Korona Krakow               5        42.5  54.0   27.0
 39   FURMAN, Bartosz      1800 UMKS Zak Kielce                5        42.5  53.0   28.5
 40   MAJ, Marcin          1600 MKS Orzel Rudnik nad Sanem     5        42.0  52.0   24.0
 41   KOTKOWSKI, Adam      1800 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   5        41.5  52.0   27.5
 42   POPEK, Jacek         1800 LZS Goniec Kluczbork           5        41.5  49.0   22.5
 43   PACAK, Mateusz       1600 UKS Hetman Czestochowa         5        37.0  44.0   19.5
 44   MOKRZYCKI, Dawid     1800 LKS Zarzewie Prudnik           4.5      41.0  49.0   27.0
 45   GOSCINSKI, Lukasz    1800 UMKS Jacwiez Suwalki           4.5      39.0  50.0   23.0
 46   KOBAK, Jakub         2000 MDK Jaslo                      4        50.0  61.5   28.5
 47   PATYK, Michal        1600 Hetman Walbrzych               4        46.5  57.5   27.5
 48   JUDEK, Pawel         1400 Wieza Smigiel                  4        46.0  55.0   26.5
 49   SZROMBA, Wojciech    1800 kS Korona Krakow               4        43.5  52.5   24.0
 50   RANT, Pawel          1800 UMKS Jacwiez Suwalki           4        41.0  50.0   22.5
 51   MACKIEWICZ, Piotr    1600 ZKSz Zary                      4        38.0  45.5   17.5
 52   ZAK, Pawel           1000 Wielka Pieniawa Polanica Zdroj 3.5      41.0  48.5   21.5
 53   GRANACKI, Artur      1600 LKS Augustovia Augustow        3.5      38.5  48.0   19.0
 54   TYL, Pawel           1800 UKS Zak Lomza                  3        39.0  46.0   18.0
 55   LEMANSKI, Krystian   1000 UMKS Wieza Ostroleka           3        38.5  46.0   19.5
 56   ZGARDA, Jaroslaw     1600 UKS Jedynka Kornik             3        37.5  45.0   16.0
 57   SAKOWSKI, Mariusz    1800 UKS Zak Lomza                  3        36.0  44.5   10.0
 58   WROBEL, Tomasz       1800 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   1.5      36.5  46.5    4.5
 59   ZGORZELSKI, Oskar    1600 WOK Energetyk Walbrzych        0         6.0   6.0    0.0

Juniorki do lat 16 - Round 11 - Standings

Place Name                   Loc  Club                           Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   ANDREJCZUK, Beata      2025 MUKS Skoczek 45 Bialystok      9        62.0  74.0   59.5
  2   SZCZEPKOWSKA, Karina   2146 MKSZ Rybnik                    7.5      64.0  79.0   53.0
  3   SZYDLOWSKA, Marta      2046 AZS Politechnika Slaska Gliwic 7.5      61.5  75.5   45.0
  4   GASIK, Anna            2033 Polonia Warszawa               7.5      61.5  73.5   45.0
  5   MAJDAN, Joanna         2170 SKS Hetman Koszalin            7.5      60.5  74.5   51.5
  6   WILCZYNSKA, Malgorzata 1944 UMKS Jacwierz Suwalki          7.5      59.5  69.5   47.5
  7   WESOLOWSKA, Magda      1900 BKS Chemik Bydgoszcz           7.5      58.5  71.0   42.0
  8   PRZEZDZIECKA, Marta    1975 Jacwiez Suwalki                7        60.0  73.0   45.5
  9   KUMOROWICZ, Katarzyna  2075 Orkan Piekary Slaskie          7        57.0  69.5   43.5
 10   KOROSCIEL, Aneta       2063 MOK BUDOPROJEKT Glogow         7        52.5  65.5   39.5
 11   KOHUT, Anna            2098 KS Carbo-Gliwice               6.5      57.5  69.5   43.5
 12   WESOLOWSKA, Edyta      1800 BKS Chemik Bydgoszcz           6.5      53.0  65.0   38.5
 13   KOBAK, Weronika        1800 MDK Jaslo                      6.5      50.0  60.0   38.5
 14   MLODZINSKA, Marta      1600 UKS EL-TUR SP3 Bogatynia       6.5      49.5  60.5   35.5
 15   SIKORSKA, Agata        1800 Blekitny Lech Poznan           6        56.0  67.5   37.0
 16   KOZAK, Magdalena       2055 K.Sz. Juvena Hancza Suwalki    6        54.5  67.0   41.0
 17   MARSZALEK, Marta       1978 LKS Czarnovia Czarna           6        53.5  63.5   39.0
 18   HERMANOWICZ, Dominika  2088 ASSz Miedz Legnica             6        53.0  64.5   36.5
 19   PRZEZDZIECKA, Ewa      1974 Miedz Legnica                  6        52.5  64.0   39.0
 20   DUTKA, Justyna         2036 GKS Solny Zieleniewo           6        51.5  64.0   40.5
 21   ARCHITEK, Agnieszka    1800 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   6        49.5  60.0   32.5
 22   RANT, Izabela          1900 UMKS Jacwiez Suwalki           6        44.0  51.5   30.0
 23   ZDZIARSKA, Lidia       1882 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   5.5      58.0  72.0   41.5
 24   DOMAGALA, Hanna        1900 OTSz Ostrow Wielkopolski       5.5      53.0  63.5   34.0
 25   SLIWINSKA, Izabela     1800 LKS Wisla Strumien             5.5      50.5  60.5   35.0
 26   BASTRZYK, Iwona        1600 LZS GONIEC Kluczbork           5.5      47.0  57.0   29.5
 27   SKUPINSKI, Anna        1601 PSS Spolem Opole               5.5      46.5  56.5   31.0
 28   SZELEST, Malgorzata    1600 ISKRA Marzenin                 5.5      45.5  56.0   28.0
 29   KERBER, Joanna         1600 UKS Jedyna-Kornik              5.5      43.0  52.0   26.5
 30   MATUSIK, Patrycja      1600 JKSz MCKiS Jaworzno            5.5      39.0  45.5   23.0
 31   PIORUN, Agata          1600 UKS Pijarski Lowicz            5        52.0  63.5   31.5
 32   KOZLOWSKA, Marzena     1900 PIAST Srem                     5        51.0  61.0   32.5
 33   CIAZELA, Aleksandra    1800 KS Pocztowiec TP SA Poznan     5        50.0  60.5   34.0
 34   ZAWADKA, Agata         1800 MLKS TOK Trzebnica             5        48.5  58.0   26.5
 35   PATEREK, Joanna        1601 UKS MDK Radom                  5        46.5  57.0   31.5
 36   GULANOWSKA, Malgorzata 1800 LZS PAT Ligota Dolna           4.5      51.5  63.0   30.5
 37   KRZYWON, Jagoda        1600 MKS Polonia Przemysl           4.5      44.0  54.0   27.5
 38   RANISZEWSKA, Olga      1600 Zarski Klub Szachowy Zary      4.5      43.5  51.5   22.0
 39   SAJA, Magdalena        1400 MKS Orzel Rudnik nad Sanem     4.5      43.0  52.0   23.5
 40   LESNIAK, Teresa        1600 Orkan Piekary Slaskie          4.5      43.0  51.0   18.5
 41   WALAS, Aleksandra      1600 KS Polanica Zdroj              4.5      40.0  50.0   23.5
 42   BURA, Alicja           1900 K.Sz. Juvena Hancza Suwalki    4        43.0  52.0   24.0
 43   JANUSZEWSKA, Agnieszka 1600 GKS Sokol Nowa Ruda            3.5      46.5  57.0   21.5
 44   DUDYCZ, Katarzyna      1400 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   3.5      38.5  45.5   18.0
 45   KACPRZYK, Kalina       1400 MKS Orzel Rudnik nad Sanem     3.5      38.5  45.0   18.5
 46   GRALA, Monika          1400 LGKS Podlesianka               3        41.5  49.0   16.0
 47   SETKOWICZ, Katarzyna   1250 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   1.5      41.5  51.5   12.5

Juniorzy do lat 14 - Round 11 - Standings

Place Name                    Loc  Club                           Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   OLSZEWSKI, Michal       2227 KS Damis Warszawa              9        65.0  78.5   60.0
  2   ZAPOLSKI, Krzysztof     2112 PTSz Plock                     8.5      64.0  79.0   52.5
  3   BOBULA, Mateusz         2146 MDK Jaslo                      8.5      59.5  73.0   51.0
  4   SZWED, Jacek            2116 KS Start katowice              8        64.5  79.0   51.5
  5   TOMCZAK, Jacek          2163 LKS Piast Srem                 7.5      62.0  76.0   48.5
  6   WARAKOMSKI, Tomasz      2177 KSz Juvena hancza Suwalki      7.5      62.0  76.0   46.5
  7   MOTYKA, Michal          2224 UKS Karpaty Bielsko Biala      7.5      61.0  74.0   45.5
  8   LEKS, Hanna             2039 Ks Damis Warszawa              7.5      56.0  67.0   44.5
  9   MASLOWSKI, Jakub        2146 Hetman Koszalin                7        65.5  79.5   52.0
 10   KOBIALKO, Dawid         2000 MKSz Rybnik                    7        62.5  75.5   44.5
 11   PANOCKI, Adrian         2100 GKSz Solny Zieleniewo          7        58.5  72.0   43.5
 12   KASPEREK, Rafal         1943 LKS Rolnik Roza                7        58.5  70.0   43.0
 13   GUMULA, Daniel          2154 JKSz MCKiS Jaworzno            7        58.0  70.5   43.5
 14   DROGOSZ, Zbigniew       2000 UMKS ZAK Kielce                7        58.0  67.5   43.5
 15   LENIART, Arkadiusz      2102 KS Damis Warszawa              7        57.5  70.0   44.5
 16   GAJDZICA, Maciej        2037 Hetman Koszalin                7        55.0  66.5   43.5
 17   BRZESKI, Maciej         2112 GKSz  Grodzisk Mazowiecki      6.5      60.0  74.5   46.0
 18   PALUBA, Robert          2114 KS Polonia Warszawa            6.5      59.5  72.5   43.5
 19   DUBINSKI, Mateusz       2077 ASSz Miedz Legnica             6.5      58.5  71.5   47.0
 20   MARCINKOWSKI, Pawel     2018 KS Fart Kielce                 6.5      58.0  71.0   43.0
 21   NOWACKI, Adrian         1852 Odrodzenie Kozuchow            6.5      57.5  68.5   41.0
 22   PAZDZIORA, Michal       2046 LKS Pasjonat Dankowice         6.5      56.5  70.0   42.0
 23   EFINOWICZ, Michal       2025 KKS Polonia Wroclaw            6.5      55.5  67.5   41.5
 24   WALENTUKIEWICZ, Michal  1947 KKS Polonia Wroclaw            6.5      55.0  68.0   39.5
 25   CZARNECKI, Wojciech     1801 LKS Rolnik Roza                6.5      55.0  68.0   39.0
 26   ZIOLKOWSKI, Piotr       2080 OTSz Osrtow Wielkopolski       6.5      54.5  67.0   41.5
 27   GOLA, Karol             1801 AZS Politechnika Slaska Gliwic 6.5      54.5  67.0   39.0
 28   GALAZEWSKI, Tomasz      2034 UKS Eltur SP 3 Bogatunia       6.5      52.0  64.5   40.5
 29   FULARZ, Maciej          1801 MMKS Wieniawa Leszno           6.5      49.5  61.0   35.5
 30   BABIJCZUK, Pawel        2000 KKS Polonia Wroclaw            6.5      48.0  60.5   36.5
 31   KOPCZYNSKI, Michal      2000 GKSz Grodzisk Mazowiecki       6        55.0  67.0   39.0
 32   STEPIEN, Rafal          1985 MZKS Unia Nowa Sarzyna         6        55.0  66.5   39.5
 33   PIECHOTA, Pawel         1801 Blekitny Expres Lech Poznan    6        53.0  64.5   37.0
 34   PYRZYNSKI, Michal       1800 Hetman Walbrzych               6        51.5  63.0   34.5
 35   LATOSZEK, Pawel         1801 MDK Jaslo                      6        50.5  61.5   37.0
 36   HADZICKI, Tomasz        1800 LKS Zarzewie Prudnik           6        50.5  61.0   35.5
 37   SLABICKI, Andrzej       1800 Sokol Nowa Ruda                6        49.0  58.5   32.0
 38   KUZIOLA, Jakub          1800 MKS MOS Wieliczka              6        48.5  61.0   32.0
 39   KRZYZANOWSKI, Kamil     1800 Ks Korona Krakow               6        48.0  58.5   30.0
 40   GLUSZKO, Tomasz         1800 KS Polonia Warszawa            5.5      52.0  63.0   34.0
 41   WYDRA, Tomasz           1800 MLKS Zjednoczeni Scinawka Sred 5.5      51.0  59.5   36.0
 42   JANUSZEWSKI, Adam       1800 Sokol Nowa Ruda                5.5      50.0  61.5   32.5
 43   PAZDZIORA, Marcin       1800 LKS Pasjonat Dankowice         5.5      49.5  59.5   32.5
 44   MATLA, Mateusz          2000 UKS Bialy Pion Gryfino         5.5      48.0  60.5   31.0
 45   JAKUBCZYK, Kacper       1800 Piatka Skierniewice            5.5      48.0  59.0   30.5
 46   NIESPIELAK, Oskar       1951 JKSz MCKiS Jaworzno            5.5      41.5  51.5   29.5
 47   FLEJSZER, Adrian        1800 Piatka Skierniewice            5        52.0  63.0   31.0
 48   GASZCZYK, Piotr         1800 LKS Wisla Strumien             5        50.5  62.0   31.0
 49   WALCZAK, Rafal          1800 LKS Augustovia Augustow        5        49.5  59.0   31.0
 50   FORYS, Michal           1801 TSz MCK Slupsk                 5        49.0  59.0   33.0
 51   LITWIN, Jan             1800 Sz KS Zelmer Rzeszow           5        48.0  59.5   29.0
 52   JAGODZINSKI, Piotr      1800 ZKSz Zary                      5        48.0  59.0   29.0
 53   CHYLINSKI, Piotr        1800 Sokol Nowa Ruda                5        46.5  57.0   31.0
 54   ZIELINSKI, Stanislaw    1800 Drapol Jantar Pruszcz Gdanski  5        44.5  54.5   29.0
 55   DUBIEL, Lukasz          1800 JKSz MCKiS Jaworzno            5        43.0  56.0   27.0
 56   WANDAS, Tomasz          1800 MKS MOS Wieliczka              5        42.5  51.5   27.5
 57   CZACHOR, Grzegorz       1800 UKS Palac Zagan                5        39.5  48.0   28.5
 58   RANT, Marcin            1800 UMKS Jacwiez Suwalki           5        38.5  48.5   21.5
 59   GRYGO, Cezary           1600 LKS Augustovia Augustow        5        35.5  44.5   23.0
 60   CZACHOR, Radoslaw       1800 UKS Palac Zagan                4.5      55.5  64.5   35.0
 61   BALANDYNOWICZ, Wojciech 1600 UMOS Krosno                    4.5      50.0  60.5   31.5
 62   DURA, Dawid             1800 Mks Wicher Zb¹szyń             4.5      47.0  58.0   27.5
 63   REWASIEWICZ, Milosz     1600 LZS Goniec Kluczbork           4.5      46.5  55.5   25.5
 64   STANIASZEK, Krzysztof   1600 TSz MCK Slupsk                 4.5      43.5  52.0   22.5
 65   KAWECKI, Krzysztof      1400 LZS Kordian Blizyn             4.5      40.5  48.5   20.5
 66   HOBLER, Wojciech        1800 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   4.5      39.5  51.0   22.0
 67   MYCKO, Marcin           1600 Mlks Wesola                    4        51.0  62.0   26.5
 68   SKAWINSKI, Marcin       1600 UKS MDK Radom                  4        46.0  56.0   26.5
 69   FELIKS, Slawomir        1600 Lks Orkan Piekary Slaskie      4        44.5  54.5   24.5
 70   WOJDYLO, Karol          1600 Mks Wicher Zbaszyn             4        44.5  54.0   23.0
 71   POLOK, Rafal            1600 LKS Pasjonat Dankowice         4        44.0  54.0   23.5
 72   PRUBAN, Kamil           1600 UKS Eltur SP 3 Bogatunia       4        41.0  50.0   22.0
 73   OSTROWSKI, Dominik      1400 ZKSz Zary                      4        39.5  47.0   20.0
 74   BALKIEWICZ, Krzysztof   1600 ASSz Miedz Legnica             4        35.5  44.0   14.5
 75   PIECHOTA, Przemyslaw    1400 AZS Politechnika Slaska Gliwic 4        34.0  42.0   18.0
 76   SZCZEPANSKI, Arkadiusz  1600 GKSz Solny Zieleniewo          3.5      40.5  49.0   17.0
 77   MARCIANEK, Lukasz       1600 Wielka Pieniawa Polanica Zdroj 3.5      39.5  48.0   17.5
 78   CIESLIKOWSKI, Michal    1800 KSz Juvena hancza Suwalki      3.5      39.0  48.5   24.5
 79   BUC, Dawid              1600 Wielka Pieniawa Polanica Zdroj 3.5      33.0  40.5   16.5
 80   KRZESNIAK, Pawel        1400 MKS MDK Warszawa               3        40.5  48.5   19.0
 81   RATAJCZAK, Krzysztof    1400 MUKS Na Pieterku Poznan        3        33.5  41.5   13.0
 82   CHMURA, Mateusz         1200 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   2        38.0  47.0   13.0
 83   KLIMCZOK, Piotr         1200 Diagonala Imielin              2        36.0  43.5   11.0
 84   SUSUL, Michal           1400 UKS SP8 Chrzanow               2        32.0  39.0   10.0

Juniorki do lat 14 - Round 11 - Standings

Place Name                   Loc  Club                           Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   DUDEL, Anna            1900 MDK Bialystok                  8.5      61.0  72.5   52.5
  2   RADZIEWICZ, Katarzyna  1900 POLFA Grodzisk Mazowiecki      8.5      60.5  73.5   54.5
  3   SOBIERSKA, Wioletta    1800 Jarocinski Osrodek Kultury     8.5      57.5  67.5   51.5
  4   GOSCINIAK, Maria       1800 GKSz Solny Zieleniewo          8        60.5  73.0   55.0
  5   NAWROT, Anna           1900 KKS Polonia Wroclaw            7.5      56.5  70.0   42.0
  6   KANIAK, Monika         1800 Polonia Warszawa               7.5      51.5  64.5   41.5
  7   DEPTA, Anna            1601 Wieza Pleszew                  7        59.5  71.5   47.5
  8   ZAJKOWSKA, Agata       1600 MDK Bialystok                  7        56.0  69.5   44.0
  9   KANIAK, Justyna        1800 Polonia Warszawa               6.5      54.5  67.5   41.5
 10   GIEMZA, Joanna         1900 KS Fart Kielce                 6.5      52.5  64.0   37.5
 11   DUSZA, Elzbieta        1800 KKS Polonia Wroclaw            6.5      49.0  61.0   33.5
 12   GOROL, Magdalena       1800 LKS Orkan Piekary Slaskie      6        62.0  72.0   43.5
 13   LASUT, Paulina         1800 MLKS Zjednoczeni Scinawka      6        60.5  73.5   42.0
 14   NOWAK, Malgorzata      1800 KS Pocztowiec TP SA Poznan     6        54.5  66.0   37.0
 15   URBANOWICZ, Amelia     1800 Polonia Warszawa               6        53.0  64.5   32.5
 16   PALCZAK, Aleksandra    1800 LUKS SET Lesznowola            6        52.0  64.5   38.0
 17   KOZLOWSKA, Matylda     1800 Polonia Warszawa               6        49.5  60.5   33.0
      PATYK, Anna            1600 HETMAN Walbrzych               6        49.5  60.5   33.0
 19   GABRYSIAK, Kinga       1400 UKS Mat Grzybowice             6        47.5  56.5   33.0
 20   CHOJNACKA, Magdalena   1800 KS Pocztowiec TP SA Poznan     5.5      57.5  70.5   38.0
 21   BOTOR, Michalina       1600 Centrum Zabrze                 5.5      54.0  66.5   34.5
 22   PIETRUSZEWSKA, Paulina 1400 Hetman Czestochowa             5.5      53.0  64.0   33.5
 23   SZERSZEN, Joanna       1800 MDK Jaslo                      5.5      51.5  64.0   37.0
 24   RASZKIEWICZ, Agnieszka 1800 UMKS Jacwiez Suwalki           5.5      50.0  59.0   33.0
 25   KACZMAREK, Alicja      1600 LKS PIAST Srem                 5.5      48.5  58.5   32.5
 26   GOLA, Karolina         1600 AZS Politechnika Slaska Gliwic 5.5      47.0  56.5   33.0
 27   MARKOWSKA, Maria       1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz      5.5      47.0  56.0   27.5
 28   SMOLAK, Elzbieta       1800 Gornovia Smak Eko Gorno        5.5      46.5  57.5   30.0
 29   MAJCHER, Karolina      1600 Polonia Warszawa               5.5      45.5  54.5   28.0
 30   STANISZEWSKA, Adrianna 1600 MLKS Wesola                    5        50.5  60.5   35.0
 31   KUS, Joanna            1600 JKSz MCKiS Jaworzno            5        49.5  58.5   27.0
 32   OZGA, Magdalena        1600 LKS Brzozovia MOSiR Brzozow    5        49.0  59.0   32.0
 33   KACPRZYK, Kaja         1601 MKS Orzel Rudnik nad Sanem     5        42.5  51.5   29.0
 34   BODER, Marlena         1600 KSz Piatka Skierniewice        5        42.0  51.0   23.0
 35   SZYMANSKA, Natalia     1600 UKS Jedynk-Kornik              4.5      48.5  56.5   26.0
 36   SKRZYPCZAK, Lena       1400 Hetman Ostrowiec               4.5      47.5  58.5   28.0
 37   MROZINSKA, Agnieszka   1600 LKS PROMIEN Kowalewo Pomorskie 4.5      45.0  55.0   22.0
 38   PULKA, Katarzyna       1400 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   4        45.5  53.5   24.0
 39   KNAPIK, Anna           1250 UKS SP8 Chrzanow               4        41.0  49.5   24.0
 40   CHMIELECKA, Magdalena  1800 Drapol Jantar Pruszcz Gdanski  3.5      42.5  52.5   21.0
 41   DUDYCZ, Anna           1400 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   3        36.0  43.0   13.0
 42   SUCHECKA, Jagoda       1400 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   2        42.0  49.5   12.0
 43   KAZMIERCZAK, Paulina   1250 Zarski Klub Szachowy Zary      2        37.5  47.5   16.0

Juniorzy do lat 12 - Round 11 - Standings

Place Name                   Loc  Club                           Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   KOWALCZYK, Pawel       1801 Hetman Walbrzych               9        65.5  78.5   53.0
  2   DUDYS, Jakub           2031 LKS Wisla Strumien             9        64.5  79.0   58.5
  3   MUCHA, Roman           2000 MDK Rabka Zdroj                8.5      64.0  77.0   55.0
  4   PLONCZAK, Dominik      1801 UKS Kornik                     8.5      57.5  69.5   47.5
  5   TOKARSKI, Lukasz       1801 KS Apator Torun                7.5      65.5  79.0   51.5
  6   MAMAK, Wojciech        1800 Set Lesznowola                 7.5      62.0  76.0   46.5
  7   KOLOSOWSKI, Mateusz    1800 Piatka Skierniewice            7.5      62.0  75.0   51.0
  8   LACH, Piotr            2069 LKS Czarny Kon Olkusz          7.5      61.0  75.0   49.5
  9   KOWALSKI, Lukasz       2000 Piatka Skierniewice            7.5      57.0  69.0   42.0
 10   SCIBIOR, Adam          1800 MUKS Na Pieterku poznan        7.5      56.5  68.0   41.0
 11   SIECIECHOWICZ, Marcin  1801 UMKS Na Pieterku Poznan        7.5      51.5  61.5   40.0
 12   PIETOCHA, Pawel        1801 UKS MDK Radom                  7        60.5  74.0   46.0
 13   MARKOWSKI, Piotr       1800 RUKS Korowa-Rawbud Rawicz      7        60.5  72.0   45.5
 14   WASIK, Piotr           1801 KS Korona Krakow               7        57.5  69.0   43.0
 15   BOGDAN, Mateusz        1801 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   7        54.0  66.5   37.5
 16   WINSKI, Lukasz         2000 MUKS Stoczek 45 Bialystok      7        53.5  64.0   39.5
 17   PIGULA, Marek          1801 UKS Eltur SP 3 Bogatunia       6.5      59.5  73.0   45.0
 18   BOTOR, Michal          1800 Centrum Zabrze                 6.5      59.5  72.5   45.5
 19   KUKLA, Maciej          1800 MOK Glogow                     6.5      59.0  72.0   39.0
 20   CIESLA, Konrad         1800 KS Fart Kielce                 6.5      59.0  70.0   41.5
 21   JEDRZEJEWSKI, Kamil    1800 Chrobry Gniezno                6.5      58.5  69.0   41.5
 22   TOFIL, Borys           1800 GKSz Solny Zieleniewo          6.5      58.0  71.0   41.0
 23   BEBEL, Arkadiusz       1800 ASSz miedz Legnica             6.5      57.5  69.5   44.5
 24   KAMINSKI, Victor       1800 KSz Juvena Hancza Suwalki      6.5      57.0  69.5   41.0
 25   WALCZAK, Krystian      1600 Drapol Jantar Pruszcz gdanski  6.5      55.0  66.5   43.0
 26   KLEKOWSKI, Maciej      1600 UKS Hetman Czestochowa         6.5      54.0  67.0   42.0
 27   BUZUN, Michal          1800 MUKS Stoczek 45 Bialystok      6.5      53.0  63.5   37.5
 28   TOKARSKI, Bartosz      1800 KS Apator Torun                6.5      52.5  64.0   35.0
 29   SZUMILAS, Piotr        1800 ASSz Miedz Legnica             6.5      52.0  64.5   35.5
 30   PIORUN, Kacper         1800 UKS Pijarski Lowicz            6        58.5  71.5   42.0
 31   MARCHLEWICZ, Kamil     1801 UKS Brodnica                   6        56.5  68.5   40.0
 32   KUSZTAL, Emil          1800 UKS MDK Radom                  6        54.5  67.5   39.5
 33   KRAJEWSKI, Mateusz     1800 LKS Czarny Kon Olkusz          6        52.5  63.5   38.5
 34   MIKOLAJCZYK, Piotr     1800 KKS Polonia Wroclaw            6        52.0  63.0   38.5
 35   MAZURKIEWICZ, Maciej   1600 Hetman Koszalin                6        51.0  63.5   35.0
 36   SZYBKA, Andrzej        1600 SSz LZS Pat LIgota Dolna       6        50.0  61.0   31.5
 37   PILARSKI, Dawid        1800 LZS Goniec Kluczbork           6        48.0  58.5   34.5
 38   ARCHITEK, Marcin       1600 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   6        46.0  56.5   31.0
 39   IWANOW, Pawel          1600 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   6        44.5  54.0   33.0
 40   PAJAK, Jakub           1800 TSz MCK Slupsk                 6        41.0  50.0   29.0
 41   SIEDLINSKI, Piotr      1800 JKSz MCKiS Jaworzno            5.5      54.0  65.5   40.5
 42   RYDZEWSKI, Pawel       1800 Hetman Koszalin                5.5      50.0  62.5   32.0
 43   KUBOW, Arkadiusz       1800 TSz MCK Slupsk                 5.5      50.0  60.0   34.5
 44   SYREK, Pawel           1600 UMOS Krosno                    5.5      49.0  60.0   30.5
 45   DUNAJ, Konrad          1600 ZKSz Zary                      5.5      46.0  55.5   33.0
 46   GRACZYK, Konrad        1600 UKS Hetman Czestochowa         5.5      44.0  54.5   27.0
 47   DUDZIK, Lukasz         1800 Gornovia Smak Eko Gorno        5.5      44.0  52.5   32.0
 48   CHOJNACKI, Tomasz      1800 KS Pocztowiec TP SA Poznan     5.5      43.5  52.5   29.0
 49   PODMAGORSKI, Krzysztof 1800 AZS Politechnika Slaska Gliwic 5.5      42.0  52.0   30.5
 50   OLOW, Jakub            1800 KSz Juvena Hancza Suwalki      5.5      41.5  50.5   31.5
 51   SABUK, Piotr           1800 ASSz Miedz Legnica             5        58.0  69.0   36.0
 52   DUDEL, Michal          1801 MDK Bialystok                  5        52.0  63.5   34.5
 53   BRZEK, Damian          1800 KSz Juvena Hancza Suwalki      5        50.5  61.0   36.0
 54   KOTULA, Konrad         1800 SDK Lotnik Mielec              5        50.0  60.0   30.5
 55   KOSTANSKI, Marcin      1400 UMOS Krosno                    5        48.0  59.0   24.5
 56   MORZYWOLEK, Pawel      1800 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   5        47.5  57.5   33.0
 57   BAZAN, Szymon          1600 PUKS Rodlo Opole               5        46.0  55.5   28.5
 58   WOJTANIEC, Marcin      1600 Hetman Walbrzych               5        45.0  55.0   24.5
 59   KUMALA, Aleksander     1800 Ormus Kartuzy                  5        44.5  54.5   29.0
 60   AWRYCEWICZ, Emil       1400 MLKS Zjednoczeni Scinawka Sred 5        43.0  52.5   24.0
 61   WOJCIECH, Daniel       1600 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   5        41.0  49.5   25.0
 62   WACH, Bartosz          1600 UMKS Zak Kielce                5        38.0  48.0   22.0
 63   KALEJTA, Arkadiusz     1800 UMKS Jacwiez Suwalki           4.5      50.0  60.0   32.0
 64   SRUTWA, Maciej         1801 PUKS Rodlo Opole               4.5      49.5  60.5   30.0
 65   DUSZKIEWICZ, Marek     1600 GKSz solny Zieleniewo          4.5      49.5  60.0   32.0
 66   SZYLKO, Remigiusz      1400 LDK Lubsko                     4.5      48.5  60.5   28.5
 67   SKOMIAL, Mateusz       1400 UMOS Krosno                    4.5      44.5  54.0   25.5
 68   KIERCZ, Karol          1400 KS Fart Kielce                 4.5      40.5  50.5   22.0
 69   MASELKO, Michal        1600 PUKS Rodlo Opole               4.5      37.0  45.5   21.0
 70   KROL, Krzysztof        1600 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   4        46.5  56.5   28.5
 71   SYNOWIEC, Damian       1400 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   4        46.0  55.0   23.0
 72   GOSLAWSKI, Kordian     1400 UKS Hetman Czestochowa         4        44.0  53.5   25.0
 73   LIPSKI, Aleksander     1800 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   4        43.5  55.0   26.0
 74   MINCZYK, Adam          1400 UKS KIKS Kielce                4        43.5  52.5   20.0
 75   OSTROWSKI, Mateusz     1600 KSz Juvena Hancza Suwalki      4        40.5  50.5   17.0
 76   STARCZEWSKI, Patryk    1200 UKS Eltur SP 3 Bogatunia       4        38.0  47.0   22.0
 77   MACHALSKI, Pawel       1400 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   4        36.5  46.0   13.0
 78   BINEK, Adam            1800 Gedanensis Gdansk              4        33.5  43.5   16.0
 79   MISIUNA, Krzysztof     1600 LKS Orkan Piekary Slaskie      3.5      46.5  58.0   26.0
 80   PULKA, Tomasz          1400 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   3.5      41.0  51.5   17.5
 81   RAK, Mateusz           1600 Hetman Walbrzych               3.5      39.5  48.0   24.5
 82   LECH, Wiktor           1800 KKS Polonia Wroclaw            3        48.5  59.5   26.0
 83   OSTROWSKI, Marcin      1400 ZKSz Zary                      3        43.0  51.5   19.0
 84   KAZMIERCZAK, Jacek     1400 ZKSz Zary                      3        42.5  52.0   18.0
 85   RATAJCZAK, Jedrzej     1600 MUKS Na Pieterku Poznan        3        41.5  51.0   22.0
 86   BELKNER, Piotr         1400 UKS Eltur SP 3 Bogatunia       3        40.5  48.5   12.0
 87   BUKOWSKI, Adrian       1600 LKS Augustowia Augustow        3        34.0  45.0   18.0

Juniorki do lat 12 - Round 11 - Standings

Place Name                        Loc  Club                           Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   KASPEREK, Joanna            1800 LKS Rolnik Roza                9.5      58.5  72.5   55.5
  2   MOTYKA, Elzbieta            1600 UKS Karpaty Bielsko Biala      9.5      58.0  69.5   55.5
  3   BRYLA, Lidia                1800 APATOR Torun                   8        62.0  75.5   57.0
  4   KULON, Klaudia              1800 SKS Hetman Koszalin            7.5      59.0  73.0   44.0
  5   WARAKOMSKA, Anna            1800 K.Sz. Juvena Hancza Suwalki    7        60.0  74.0   43.0
  6   GOLEK, Jagoda               1800 MKS Wicher Zbaszyn             7        59.5  73.5   46.5
  7   NAWROT, Elzbieta            1800 KKS Polonia Wroclaw            7        53.5  67.5   38.5
  8   PRANDZIOCH, Dorota          1600 PUKS RODLO Opole               7        52.0  64.5   42.0
  9   SIKORSKA, Dorota            1600 Blekitny Expres Lech Poznan    7        52.0  64.0   38.5
 10   PALUBA, Marta               1600 Polonia Warszawa               7        49.5  59.0   39.5
 11   KRASNODEBSKA, Magdalena     1601 AZS Politechnika Slaska Gliwic 6.5      57.5  71.5   39.5
 12   OSTROWSKA, Marta            1600 UKS Koscielec                  6.5      56.0  69.0   43.0
 13   SOLIWODA, Aleksandra        1600 Devo-Maraton Lomza             6.5      50.0  61.5   33.5
 14   WANDAS, Magdalena           1600 MKS MOS Wieliczka              6        58.5  70.5   44.5
 15   WIERZBICKA, Wiktoria        1800 PTSz Plock                     6        54.5  67.0   40.5
 16   FURMAN, Justyna             1600 UMKS Zak Kielce                6        54.0  63.5   37.5
 17   WYCZAWSKA, Agata            1601 Klub Na Pieterku Poznan        6        49.5  61.0   37.5
 18   SKRZYPCZAK, Anna            1600 Hetman Ostrowiec               6        48.5  61.5   33.0
 19   CIESLAR, Monika             1400 MUKS Cieszyn                   6        43.0  52.0   27.5
 20   STANISZEWSKA, Urszula       1600 MLKS Wesola                    5.5      57.0  71.5   40.5
 21   SIERGIEJ, Izabela           1600 LKS Promien Kowalewo Pomorskie 5.5      50.5  62.0   34.0
 22   EFINOWICZ, Ewa              1600 KKS Polonia Wroclaw            5.5      50.5  60.5   34.0
 23   LIS, Marcelina              1600 LKS Czarnovia Czarna           5.5      49.0  58.5   33.0
 24   KOTULA, Oktawia             1601 SDK Lotnik Mielec              5.5      46.5  56.0   29.0
 25   PRUGAR, Maria               1600 Gornovia Smak Eko Gorno        5.5      44.0  53.0   28.0
 26   DEBOWA, Katarzyna           1600 Wroclaw                        5.5      43.5  53.5   30.5
 27   WOJDYLO, Zaklin             1600 MKS Wicher Zbaszyn             5        52.0  65.0   34.5
 28   DZIONK, Agata               1600 Ormuzd Kartuzy                 5        52.0  63.5   35.0
 29   MIERSKA, Agnieszka          1600 Mat Kartuzy                    5        50.0  59.0   31.0
 30   HOROCH, Justyna             1600 KS Polonia Warszawa            5        48.0  57.5   31.5
 31   PLONKA, Karolina            1400 LKS Wisla Strumien             5        47.0  59.0   30.5
 32   DUBINSKA, Agata             1400 Miedz Legnica                  5        46.5  56.0   26.0
 33   GAN, Natalia                1600 TSz MCK Slupsk                 5        46.0  55.5   26.5
 34   ZAWITKOWSKA, Kamila         1600 KS Czarni Rzeszow              5        41.5  49.5   24.5
 35   KUS, Sabina                 1800 JKSz MCKiS                     4.5      50.5  62.0   32.0
 36   PIEKARSKA, Anna             1600 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   4.5      50.0  60.0   32.5
 37   SZCZUREK, Natalia           1600 AZS Politechnika Slaska Gliwic 4.5      46.0  55.0   27.0
 38   NOWAK, Aleksandra           1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz      4.5      44.0  57.5   26.5
 39   WARCHOL, Emilia             1600 MUKS Na Pieterku Poznan        4.5      37.0  47.0   20.5
 40   KOWARA, Magda               1400 KSz Piatka Skierniewice        4        45.0  55.5   23.5
 41   STEPIEN, Teresa             1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna         4        44.0  52.5   23.0
 42   KWIATKOWSKA, Aleksandra     1400 UKS KIKS Kielce                3.5      40.5  49.5   19.5
 43   KLIMCZOK, Natalia           1400 Diagonala Imielin              3        43.5  53.0   17.0
 44   SKOMOROWSKA-CHWASTEK, Maria 1800 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   3        39.5  47.5   17.0
 45   ZDROJEWSKA, Anna            1100 KSz Piatka Skierniewice        2.5      40.0  52.0   14.5

Juniorzy do lat 10 - Round 11 - Standings

Place Name                    Loc  Club                           Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   STRZEMIECKI, Zbigniew   1989 KS Pocztowiec TP SA Poznan     11       64.0  78.0   66.0
  2   KRZYZANOWSKI, Marcin    1800 MKSz Rybnik                    8.5      61.5  77.5   51.0
  3   SWIERCZ, Dariusz        1990 Orkan Piekary Slaskie          8        63.0  78.5   52.0
  4   BARSKI, Radoslaw        1800 UKS Hetman Koronny Trzebinia   8        60.0  75.0   49.0
  5   KANAREK, Marcel         2000 Hetman Koszalin                7.5      62.0  77.0   50.5
  6   CIESLAR, Michal         1800 MUKS Cieszyn                   7.5      58.5  74.0   47.0
  7   MOLDAWSKI, Michal       1800 LKS Wisla Strumien             7.5      58.0  69.5   46.0
  8   WIECZOREK, Oskar        1800 WKSz Hetman Wroclaw            7.5      56.5  68.0   44.5
  9   MATUSZEWSKI, Michal     1800 UKS Kolorowa Ursus             7.5      54.0  65.0   43.5
 10   JANCZARSKI, Michal      1800 MKS MDK warszawa               7        61.5  78.0   45.5
 11   KOWALCZYK, Rafal        1800 UKS Riss Ruda                  7        60.5  76.5   48.5
 12   ZIELINSKI, Wojciech     1600 Drapol Jantar Pruszcz Gdanski  7        54.0  66.0   39.5
 13   GAN, Rafal              1800 TSz MCK Slupsk                 7        53.0  64.5   41.0
 14   SAWCZUK, Pawel          1600 MTSz Minsk Mazowiecki          7        47.5  58.0   38.0
 15   SADZIKOWSKI, Daniel     2000 JKSz  MCKiS Jaworzno           6.5      64.0  80.0   48.5
 16   LIS, Marek              1800 LKS Czarnovia Czarna           6.5      60.5  73.5   42.0
 17   KLEPACZKA, Tomasz       1800 Piatka Skierniewice            6.5      59.5  72.0   42.5
 18   MAJDZINSKI, Michal      1800 UKS MDK 1 Bydgoszcz            6.5      58.5  74.0   45.5
 19   MATUSZCZYK, Przemyslaw  1800 MKSz Rybnik                    6.5      58.0  69.0   44.0
 20   JACEK, Krystian         1600 MKS Palac Mlodziezy Szczecin   6.5      55.5  68.0   38.5
 21   WASOWSKI, Piotr         1600 MLKS Wesola                    6.5      53.0  65.0   37.5
 22   WEICHHOLD, Pawel        1600 TSz MCK Slupsk                 6.5      51.0  62.5   38.0
 23   KOZIEJ, Maciej          1600 UMKS Zak kielce                6.5      48.5  60.5   37.0
 24   SZYDELKO, Marcin        1800 MLKS Zjednoczeni Scinawka Sred 6        59.5  71.5   40.0
 25   KANIEWSKI, Patryk       1800 Hetman Walbrzych               6        58.5  71.0   43.5
 26   LUKA, Krzysztof         1800 KS Czarni Rzeszow              6        52.0  64.0   37.0
 27   MARCHLEWICZ, Damian     1600 UKS Brodnica                   6        52.0  63.5   35.5
 28   ROGACKI, Mateusz        1600 MUKS Na Pieterku Poznan        6        51.0  63.5   35.0
 29   PIETRZAK, Jonasz        1600 MKS Wicher Zbaszyn             6        51.0  60.0   34.0
 30   POLOK, Kacper           1600 LKS Pasjonat Dankowice         6        50.5  61.5   34.0
 31   NAWROCKI, Jakub         1800 KSz Juvena Hancza Suwalki      6        45.0  56.0   29.5
 32   GREFKOWICZ, Maciej      1600 MKSz Rybnik                    6        45.0  53.5   35.0
 33   LOREK, Milosz           1600 UKS SP 8 Chrzanow              6        41.0  52.0   32.0
 34   LAPINSKI, Dariusz       1800 BTSzach Bialystok              5.5      52.0  64.0   40.5
 35   OLBRICH, Marek          1600 MOSiR Ruda Slaska              5.5      52.0  63.5   35.5
 36   LASOTA, Wiktor          1800 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   5.5      50.5  62.0   34.0
 37   ANCUTA, Adam            1600 UKS MDK SKRA Pila              5.5      49.0  59.5   31.0
 38   KADZIELA, Konrad        1800 UKS MDK Radom                  5.5      49.0  58.5   28.0
 39   WESOLOWSKI, Edgar       1600 UMKS Na Pieterku Poznan        5.5      48.5  58.5   28.0
 40   CZORNIK, Janusz         1600 Centrum Zabrze                 5.5      44.5  55.0   29.5
 41   KROPIDLOWSKI, Maciej    1600 Drapol Jantar Pruszcz Gdanski  5.5      41.5  56.0   28.0
 42   GRABOWSKI, Adam         1800 KSz Juvena Hancza Suwalki      5        53.0  65.0   35.0
 43   KOWALSKI, Krzysztof     1600 Piatka Skirniewice             5        51.0  60.0   37.0
 44   STANICKI, Kamil         1600 MKS Wicher Zbaszyn             5        48.0  60.0   27.0
 45   ZIEBINSKI, Bartosz      1600 UKS Hetman Czestochowa         5        47.0  58.0   29.0
 46   CHOMIENIA, Lukasz       1600 MDK Bialystok                  5        46.5  57.5   30.5
 47   KULCZYCKI, Krzysztof    1600 MKS MDK Srodmiescie Wroclaw    5        44.0  54.0   29.0
 48   SZARO, Wojciech         1600 MDK Jaslo                      5        42.5  50.5   26.5
 49   KACPRZYK, Hubert        1800 UMKS Jacwiez Suwalki           5        42.0  52.5   26.0
 50   CZAJKOWSKI, Piotr       1600 LKS Augustowia Augustyn        5        37.5  45.0   22.0
 51   SAWCZUK, Adam           1600 MTSz Minsk Mazowiecki          5        36.5  44.5   26.0
 52   SOWUL, Bartosz          1800 KSz Juvena Hancza Suwalki      4.5      55.0  66.5   31.5
 53   MONDRZYCKI, Bartlomiej  1400 MDK Krzyki Wroclaw             4.5      52.5  65.0   34.0
 54   GRZESIAK, Filip         1800 KS Polonia Warszawa            4.5      51.0  62.0   31.5
 55   MILEWSKI, Tomasz        1800 KSz Juvena Hancza Suwalki      4.5      47.5  57.0   29.5
 56   RUSINOWICZ, Tomasz      1400 AZS Politechnika Slaska Gliwic 4.5      46.0  56.0   27.5
 57   LUKASIEWICZ, Aleksander 1400 ASSz Miedz Legnica             4.5      43.5  53.5   24.5
 58   KRYSTECKI, Konrad       1600 MDK Krzyki Wroclaw             4.5      42.5  53.0   23.5
 59   WISNIEWSKI, Bartosz     1600 LKS Czarny Kon Olkusz          4.5      39.5  47.0   21.5
 60   ROZGA, Jakub            1600 MKS Wicher Zbaszyn             4.5      37.5  44.5   22.0
 61   TYL, Milosz             1600 UKS Zak Lomza                  4        52.5  65.0   30.5
 62   GRACZYK, Damian         1600 UKS Hetman Czestochowa         4        49.0  58.0   30.0
 63   BACINSKI, Michal        1400 PUKS Rodlo Opole               4        45.5  54.0   22.0
 64   ZYLINSKI, Jaroslaw      1200 AZS Politechnika Slaska Gliwic 4        44.0  52.0   20.0
 65   GURGUL, Adam            1400 MDK Krzyki Wroclaw             4        43.5  53.0   20.5
 66   ARSZULOWICZ, Norbert    1600 UKS Zak Lomza                  4        42.5  52.5   23.0
 67   MOTAS, Michal           1400 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   3.5      48.0  59.0   25.0
 68   LICHOLAI, Rafal         1400 KU AZS Politechnika Rzeszow    3.5      40.5  48.5   18.5
 69   DYK, Adam               1400 UKS Kolorowa-Ursus Warszawa    3.5      36.0  43.0   16.0
 70   MROZOWICZ, Michal       1600 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   3.5      34.5  42.5   14.5
 71   ORLOWSKI, Mateusz       1200 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   3        41.5  50.0   19.0
 72   KURCZEWSKI, Michal      1200 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   2        33.5  40.5   10.0
 73   STRACHANOWSKI, Wojciech 1000 MLKS Zjednoczeni Scinawka Sred 2        33.0  39.0   10.0
 74   GOSLAWSKI, Bartosz      1400 UKS Hetman Czestochowa         1        37.0  45.0    4.0

Juniorki do lat 10 - Round 11 - Standings

Place Name                      Loc  Club                           Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   ZAKOSCIELNA, Kinga        1600 SKS Hetman Koszalin            11       59.5  73.5   66.0
  2   ADAMOWICZ, Katarzyna      1800 SKS Hetman Koszalin            10       58.0  72.0   57.0
  3   KRUPA, Anna               1600 MKSz Rybnik                    8        58.0  72.0   50.0
  4   PIETRZAK, Martyna         1600 MKS Wicher Zbaszyn             7.5      59.0  74.0   46.0
  5   OSTROWSKA, Dominika       1800 KSz Juvena Hancza Suwalki      7        61.0  77.0   46.0
  6   GLUSZKO, Monika           1600 Polonia Warszaw                6.5      58.5  74.0   41.0
  7   LASZEWICZ, Magdalena      1600 MLKS Zjednoczeni Scinawka Sred 6.5      56.0  71.5   40.5
  8   KOWALSKA, Sara            1600 KSz Stilon Gorzow Wielkopolski 6.5      52.5  68.0   42.5
  9   IWANOW, Anna              1600 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   6.5      52.0  65.5   38.5
 10   KRAJEWSKA, Aleksandra     1800 LKS Klos Czarny Kon Olkusz     6        59.5  75.0   41.0
 11   JANKOWSKA, Anna           1600 Akcja Katolicka Gdansk         6        51.0  66.5   36.0
 12   CHRZASZCZ, Malwina        1400 UKS SP8 Chrzanow               6        51.0  62.5   35.5
 13   BOK, Aleksandra           1400 MKS Wicher Zbaszyn             6        50.5  61.5   36.0
      WARCHOL, Maria            1400 MUKS Na Pieterku Poznan        6        50.5  61.5   36.0
 15   LENIART, Aneta            1600 Polonia Warszawa               6        47.0  54.0   31.5
 16   MOTYKA, Joann             1400 UKS Karpaty Bielsko-Biala      6        45.5  58.5   33.0
 17   STODOLNIK, Alicja         1600 SKS Hetman Koszalin            5.5      55.5  70.0   38.5
 18   SZYBKA, Joann             1600 LZS PAT Ligota Dolna           5.5      53.5  68.0   33.5
 19   SOWA, Martyna             1400 Zarski Klub Szachowy Zary      5.5      48.0  56.0   29.0
 20   WYSZOMIERSKA, Malwina     1400 PUKS RODLO Opole               5.5      45.5  55.0   32.5
 21   SOKOLOWSKA, Aneta         1400 MTS Kwidzyn                    5.5      45.0  54.5   28.0
 22   PANCZYK, Joanna           1400 Diagonala Imielin              5.5      44.5  54.5   35.0
 23   PHAN, Paulina             1400 Kolorowa Ursus                 5.5      44.0  53.5   32.5
 24   RUSAK, Nikola             1600 HETMAN Walbrzych               5        55.0  66.0   37.0
 25   WIECLAWSKA, Katarzyna     1400 MDK MKS Warszawa               5        53.0  64.0   36.0
 26   LATOSZEK, Anna            1400 MDK Jaslo                      5        48.0  58.0   29.0
 27   PACAK, Patrycja           1250 Hetman Czestochowa             5        43.0  50.5   26.0
 28   GABRYJALOWICZ, Aleksandra 1400 Solny Zieleniewo               4.5      50.5  61.5   26.0
 29   GRACZYK, Natalia          1400 Hetman Czestochowa             4.5      44.0  52.5   28.0
 30   KOMORNICZAK, Barbara      1600 UKS Zak Kielce                 4.5      43.0  50.0   25.5
 31   PILARSKA, Monika          1250 LZS GONIEC Kluczbork           4.5      41.5  53.5   20.0
 32   BURZYNSKA, Aleksandra     1600 UMKS Jacwiez                   4.5      40.5  49.5   25.0
 33   PIECZARA, Agnieszka       1400 UKS SP8 Chrzanow               4        45.0  54.5   21.0
 34   KOMOROWSKA, Karolina      1250 KSz Piatka Skierniewice        4        41.5  48.5   23.0
 35   KRZESNIAK, Alicja         1400 MKS MDK Warszawa               3.5      42.5  53.5   19.0
 36   ZMARZLY, Aleksandra       1000 HETMAN Walbrzych               3.5      40.5  49.5   23.5
 37   KULA, Alicja              1250 LKS Klos Czarny Kon Olkusz     1.5      40.0  49.0    9.5
 38   STARCZEWSKA, Malgorzata   1600 Polonia Warszawa               0         9.0   9.0    0.0

Juniorzy do lat 8 - Round 11 - Standings

Place Name                  Loc  Club                           Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   TOMSIA, Kamil         1800 UKS Hetman Koronny Trzebinia   10.5     63.0  78.0   65.0
  2   MUSIALKIEWICZ, Jan    1600 UMKS Na Pieterku Poznan        9        62.5  76.5   59.0
  3   SULIGA, Bartosz       1600 MKSz Rybnik                    8.5      61.5  76.0   50.5
  4   DRAGUN, Kamil         1600 KSz Stilon Gorzow Wielkopolski 8        62.5  79.0   50.5
  5   PRAZMOWSKI, Bartosz   1600 UKS Hetman warszawa            8        54.0  67.0   44.0
  6   MROZIAK, Maciej       1100 KS Beskid Skoczow              7.5      57.5  71.0   45.5
  7   GABRYJALOWICZ, Jakub  1600 GKSz Solny Zieleniewo          7        63.0  78.0   46.0
  8   MICHALSKI, Maks       1400 ASSz Miedz Legnica             7        58.0  70.5   42.5
  9   NASUTA, Grzegorz      1600 MDK Bialystok                  7        57.0  69.0   46.0
 10   LICZNERSKI, Lukasz    1400 Centrum Bydgoszcz              7        55.0  70.0   38.0
 11   KLIMEK, Marcin        1600 PUKS Rodlo Opole               7        55.0  67.0   41.0
 12   PIETRUSZEWSKI, Marcin 1600 KSz Juvena Hancza Suwalki      7        53.0  65.5   41.0
 13   ZIELINSKI, Maciej     1600 Bryza Kolbudy                  7        52.5  63.0   40.5
 14   STANKIEWICZ, Pawel    1600 Hetman Walbrzych               7        51.5  66.0   45.0
 15   MUSIALKIEWICZ, Pawel  1400 UMKS Na Pieterku Poznan        7        50.0  62.0   37.0
 16   KAMINSKI, Thomas      1800 KSz Juvena Hancza Suwalki      6.5      61.0  75.5   47.5
 17   ADAMOWICZ, Maciej     1600 Hetman Koszalin                6.5      60.5  77.0   44.5
 18   WYWIOL, Albert        1600 Hetman Koszalin                6.5      54.0  66.5   39.5
 19   NIZINSKI, Kamil       1600 MDK Krzyki Wroclaw             6.5      53.0  67.0   43.5
 20   KUSPAK, Aleksander    1600 UMKS Zak Kielce                6.5      51.0  61.5   33.5
 21   LAPAJ, Mateusz        1000 Start Bytom                    6.5      50.0  61.0   33.0
 22   LATOCHO, Aleksander   1400 Diagonala Imielin              6        59.0  73.5   44.0
 23   WOZNIAK, Bartosz      1600 KKS Polonia Wroclaw            6        58.5  71.5   44.0
 24   MALACZEK, Mateusz     1400 Hetman Koszalin                6        58.0  71.0   40.0
 25   SZAWIELA, Bartosz     1600 GKSz Solny Zieleniewo          6        54.0  69.5   41.0
 26   LICHOLAI, Damian      1400 KU AZS Politechnika Rzeszow    6        50.5  62.0   33.0
 27   KAWECKI, Leszek       1400 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   6        49.0  57.5   37.0
 28   MAZALON, Mateusz      1400 EMDEK Bydgoszcz                6        47.5  58.5   32.0
 29   ORCIUCH, Kamil        1400 LKS Orkan Piekary Slaskie      6        47.0  56.5   33.0
 30   SUSUL, Adam           1400 UKS SP 8 Chrzanow              6        45.5  55.0   26.5
 31   BUZUN, Rafal          1400 MUKS Stoczek 45 Bialystok      6        44.0  53.5   35.0
 32   OLOW, Kacper          1600 KSz Juvena Hancza Suwalki      5.5      55.5  68.0   40.5
 33   SOCZYNSKI, Mateusz    1000 UMKS Wieza Ostroleka           5.5      45.5  56.0   26.5
 34   STANKIEWICZ, Artur    1400 Hetman Walbrzych               5.5      45.5  53.5   28.0
 35   BARUS, Piotr          1200 Piatka Skierniewice            5.5      41.0  51.0   23.5
 36   KNAPIK, Andrzej       1400 UKS SP 8 Chrzanow              5        53.5  65.5   34.0
 37   TOMASZEWSKI, Piotr    1400 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   5        53.5  64.5   32.0
 38   GRZESKOW, Adrian      1200 UKS Eltur SP 3 Bogatunia       5        53.0  63.5   34.0
 39   OPIC, Mikolaj         1600 MKS Wicher Zbaszyn             5        52.5  62.5   34.0
 40   NUN, Grzegorz         1400 UKS Palac Zagan                5        52.0  63.5   32.0
 41   WIECZOREK, Bruno      1400 MDK Krzyki Wroclaw             5        50.5  61.0   35.0
 42   TOWARNICKI, Lukasz    1400 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   5        49.5  60.0   33.0
 43   PERONCZYK, Karol      1400 UKS SP 8 Chrzanow              5        48.0  60.5   29.0
 44   OLSZEWSKI, Mateusz    1600 UMKS Jacwiez Suwalki           5        47.0  58.0   26.5
 45   BELKNER, Jan          1200 UKS Eltur SP 3 Bogatunia       5        45.5  54.0   29.0
 46   ZAKRZEWSKI, Michal    1200 Piatka Skierniewice            5        45.0  56.0   25.5
 47   DUDZIC, Radomir       1400 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   4.5      56.0  66.5   38.5
 48   KOZIEJ, Lukasz        1200 UMKS Zak Kielce                4.5      45.5  55.0   23.5
 49   ADASZEWSKI, Pawel     1200 UKS Eltur SP 3 Bogatunia       4.5      44.0  54.5   26.0
 50   BLACHOWIAK, Bartosz   1200 UMKS Na Pieterku Poznan        4.5      43.0  51.5   24.0
 51   KACPRZYK, Jan         1400 UMKS Jacwiez Suwalki           4.5      41.0  50.5   26.5
 52   GALASZEWSKI, Patryk   1600 KSz Juvena Hancza Suwalki      4        48.5  58.5   30.0
 53   NOWAK, Pawel          1400 UKS MDK Radom                  4        46.0  57.5   26.0
 54   PURGACZ, Marek        1000 UKS Eltur SP 3 Bogatunia       4        44.0  53.0   24.0
 55   WOJCIECH, Milosz      1000 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   4        39.0  46.5   18.0
 56   LICZMONIK, Michal     1400 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw   4        38.5  46.5   18.0
 57   ZAJKOWSKI, Daniel     1400 KSz Juvena Hancza Suwalki      4        36.0  45.5   18.0
 58   MATUSZEWSKI, Maciej   1200 UKS Kolorowa Ursus             4        32.5  39.5   16.0
 59   CIMOCHOWSKI, Pawel    1400 KSz Juvena Hancza Suwalki      3.5      45.0  57.5   27.0
 60   KOPRAS, Bartosz       1400 UMKS Na Pieterku Poznan        3.5      44.0  52.0   21.5
 61   SOFINSKI, Michal      1400 KSz Juvena Hancza Suwalki      3        37.5  46.0   20.0
 62   KULA, Wojciech        1200 LKS Klos Kon Olkusz            3        37.5  45.5   14.0
 63   SOWA, Blazej          1200 ZKSz Zary                      3        35.0  42.5   13.0
 64   LECZYNSKI, Wiktor     1000 UKS SP 8 Chrzanow              2        36.0  43.0    9.0
 65   ZUKOWSKI, Dawid       1200 KSz Juvena Hancza Suwalki      2        35.0  42.5    5.0
 66   LASKOWSKI, Jakub      1400 MDK Krzyki Wroclaw             2        28.0  37.0   11.0

Juniorkido lat 8 - Round 11 - Standings

Place Name                  Loc  Club                         Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   LACH, Aleksandra      1800 LKS Klos Czarny Kon Olkusz   10.5     54.0  65.5   62.0
  2   LEKS, Maria           1600 MKSz Rybnik                  9.5      52.0  65.5   55.0
  3   MUCHA, Magdalena      1600 MDK Rabka                    9        53.0  65.5   52.0
  4   BAZAN, Marta          1600 PUKS RODLO Opole             8.5      53.5  64.0   46.0
  5   MURAWKO, Katarzyna    1400 K.Sz. Juvena Hancza Suwalki  6        57.5  71.0   37.0
  6   STARCZEWSKA, Dominika 1250 UKS EL-TUR SP3 Bogatynia     6        51.5  62.0   34.0
  7   CIAZELA, Malgorzata   1250 KS Pocztowiec TP SA Poznan   5.5      53.0  63.5   33.5
  8   WESOLOWSKA, Katarzyna 1400 UMKS Na Pieterku Poznan      5.5      38.5  47.0   31.0
  9   CHENSKA, Karolina     1250 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw 5        57.0  67.5   33.0
 10   PATEREK, Diana        1400 UKS MDK Radom                5        49.0  59.5   31.0
 11   SZYBKA, Magdalena     1250 LZS PAT Ligota Dolna         5        47.5  60.0   32.0
 12   OSTALSKA, Natalia     1100 LKS Szach-Centrum Lodz       4.5      48.0  58.5   29.5
 13   NUN, Joanna           1250 UKS Palac Zagan              3        45.5  55.0   20.0
 14   KADZIELA, Agnieszka   1250 UKS MDK Radom                3        45.0  54.5   18.0
 15   NAWALSKA, Ewa         1250 KSz Juvena Hancza Suwalki    2        46.5  57.0   14.0
 16   LOWACZ, Agnieszka     1000 Slawkow                      0        42.5  53.0    0.0
 17   GOROL, Dominika       1000 AZS Politechnika Slaska      0         4.5   4.5    0.0