Mistrzostwa Polski Juniorów do 14 lat
Turek 28.04-06.05.04

System szwajcarski, 10 rund
Tempo gry: 90 minut na partię + 30 sekund na każde posunięcie
Sędzia główny: Janusz Woda

Wyniki turnieju chłopców

1LENIART, Arkadiusz2218KS Damis Warszawa850.5
2BOBULA, Mateusz2099KSz MDK Jasło846.5
3TOMCZAK, Jacek2237LKS Piast Śrem7.551.5
4MASŁOWSKI, Jakub2170AKSz Hetman-Polit. Koszalin6.549
5ZAPOLSKI, Krzysztof2171PTSz Płock6.549
6KOPCZYŃSKI, Michał2147Mińskie Tow. Szachowe6.547.5
7WOJCIECHOWSKI, Piotr1997AZS Politechnika Śl. Gliwice6.543.5
8DUDYS, Jakub2021LKS Wisła Strumień6.539.5
9BRZESKI, Maciej2173KS Polonia Warszawa649
10NGUYEN, Piotr1956GKSz Polfa Grodzisk Maz.647.5
11GAŁAŻEWSKI, Tomasz2050UKS El-Tur Bogatynia645.5
12ZDANOWICZ, Piotr1800LKS Szach Sulechów645
13WALENTUKIEWICZ, Michał1969KKS Polonia Wrocław642.5
14PANOCKI, Adrian2081GKSz Solny Zieleniewo638.5
15PAŁUBA, Robert1992KS Polonia Warszawa637.5
16OSTROWSKI, Paweł2075Szachbem Warszawa5.550.5
17PIORUN, Kacper1800UKS Pijarski Łowicz5.543.5
18WIŃSKI, Łukasz2000MUKS Stoczek 45 Białystok5.542.5
19ROSZKOWSKI, Rafał2000BTSzach Białystok5.541.5
20PIGUŁA, Marek2020UKS El-Tur Bogatynia544
21SMOŁA, Michał1800PUKS Karolina Tarnów543
22MURAWSKI, Wiesław1917Drapol-Jantar Pruszcz Gd.539
23PIECHOTA, Paweł2000Błękitny Express-Lech Poznań538
24DUBIŃSKI, Mateusz2025ASSz Miedź Legnica538
25LACH, Piotr2020LKS Kłos-Czarny Koń Olkusz537
26RYDZEWSKI, Stanisław2000AKSz Hetman-Polit. Koszalin535
27FORYŚ, Michał2000TSz MCK Słupsk4.542
28PŁOŃCZAK, Dominik2000MUKS Wieża Kórnicka4.540.5
29NIEŚPIELAK, Oskar1949JKSz MCKiS Jaworzno4.536
30LATOSZEK, Paweł2000KSz MDK Jasło4.532
31KASPEREK, Rafał2016LKS Rolnik Róża4.532
32JAKUBCZYK, Kacper1800KSz Piątka Skierniewice440.5
33SIELIWONIK, Piotr2000MUKS Stoczek 45 Białystok440
34FISTEK, Dariusz1800PUKS Karolina Tarnów436.5
35MATUSIAK, Marcin1800UKS Pionier Jastrzębie Zdrój436
36CIEŚLA, Konrad2000KS Fart Kielce435
37KUDEŁKA, Janusz2000UKS MDK nr 1 Bydgoszcz434
38JADANOWSKI, Łukasz2000MLKS Ostródzianka433.5
39TARKOWSKI, Michał1892MKS Emdek Bydgoszcz432.5
40FULARZ, Maciej2000MMKS Wieniawa Leszno431.5
41GOSŁAWSKI, Nikodem1800UKS Hetman Częstochowa3.535.5
42KOWALSKI, Łukasz1918KSz Piątka Skierniewice3.532.5
43DUBIEL, Łukasz2000JKSz MCKiS Jaworzno3.530.5
44MARKOWSKI, Piotr1800RUKS Korona-Rawbud Rawicz335.5
45WALCZAK, Rafał1800KSz Juvena Hańcza Suwałki333

Wyniki turnieju dziewcząt

1SOBIERSKA, Wioletta1800JKSW Jarocin850
2RADZIEWICZ, Katarzyna2003LUKS Set Lesznowola7.551
3KRASNODĘBSKA, Magdalena1800AZS Politechnika Śl. Gliwice749.5
4DEPTA, Anna1800MUKS Wieża Pleszew748.5
5GOŚCINIAK, Maria1929GKSz Solny Zieleniewo6.549.5
6KASPEREK, Joanna1800LKS Rolnik Róża6.548
7DEMIDOWICZ, Maria1800KSz Stilon Gorzów Wlkp.6.546
8OŻGA, Magdalena1800LKS Brzozovia-MOSiR Brzozów6.544
9SOLIWODA, Aleksandra1600KSz Maraton Łomża6.543
10BRYŁA, Lidia1800KS Apator Toruń6.542.5
11NOWAK, Małgorzata1800KS Pocztowiec TP SA Poznań646
12MOTYKA, Elżbieta1600UKS Karpaty Bielsko-Biała643
13PAŁCZAK, Aleksandra1800LUKS Set Lesznowola642
14ŁASUT, Paulina1800MZKS Zjednoczeni Ścinawka641.5
15WIERZBICKA, Wiktoria1800Tomex Kraków640.5
16OGONOWSKA, Katarzyna1800UKS PSP Nr 3 Bogatynia5.547
17SYGULSKA, Anna1800LKS Rolnik Róża5.545.5
18GOŁEK, Jagoda1800MKS Wicher Zbąszyń5.542.5
19DUSZA, Elżbieta1800KKS Polonia Wrocław542.5
20STANISZEWSKA, Urszula1600KS Wesoła Warszawa541
21GOROL, Magdalena1916Orkan Piekary Śl.540.5
22PIEPIÓRKA, Paulina1800UKS Gedanensis Gdańsk540.5
23KACZMAREK, Alicja1600LKS Piast Śrem539.5
24RASZKIEWICZ, Agnieszka1800UMKS Jaćwież Suwałki538.5
25BUKWA, Karolina1800KS Pogoń Nowe Skalmierzyce537.5
26PIORUN, Żaneta1800UKS Pijarski Łowicz537.5
27FURMAN, Justyna1600UMKS Żak Kielce537
28PATYK, Anna1800UKS Baszta Wałbrzych4.545.5
29URBANOWICZ, Amelia1830KS Polonia Warszawa4.542.5
30OSTROWSKA, Marta1600UKS Kościelec4.540.5
31WOJDYŁO, Żaklin1600MKS Wicher Zbąszyń4.539
32CHOLEWA, Maria1800KS Pocztowiec TP SA Poznań4.535
33CHMIELECKA, Magdalena1800Drapol-Jantar Pruszcz Gd.4.533.5
34KACPRZYK, Kaja1600MKS Orzeł Rudnik n/Sanem4.530
35MĄKOSA, Sylwia1600PUKS Makowiec439
36CIEŚLAR, Monika1600MUKS Cieszyn435.5
37HOROCH, Justyna1600KS Polonia Warszawa434.5
38BODER, Marlena1600KSz Piątka Skierniewice434
39KUŚ, Joanna1600JKSz MCKiS Jaworzno432.5
40BRZYSKA, Joanna1800BTSzach Białystok430
41ŚWIĘSZEK, Joanna1800UKS Hetman Koronny Trzebinia3.538
42BOTOR, Michalina1600AKS Mikołów3.538
43MIERSKA, Agnieszka1600UKS Mat Kartuzy335.5
44FILIPKOWSKA, Martyna1600UKS Żak Łomża333.5
45WÓJTOWICZ, Justyna1400KS Fart Kielce1.533.5