Mistrzostwa Polski juniorów do lat 14

Turawa 26.04-04.05.07

Odwiedź oficjalną stronę turnieju

– Organizatorzy: Stowarzyszenie Związków i Organizacji Sportowych w Opolu oraz Opolski Związek Szachowy
– Kierownik zawodów: Waldemar Taboła
– Sędzia główny: Adam Curyło
– Miejsce gry: Turawa k/Opola, O.W. "Peters" i O.W. "Jowisz"
– Termin rozgrywek: 27.04 - 4.05.2007r.
– System rozgrywek: System szwajcarski na dystansie 10 rund w dwóch grupach (oddzielnie dla chłopców i dziewcząt).
– Tempo gry: 90 minut na 40 posunięć, a następnie 15 minut na pozostałe posunięcia oraz po 30 sekund na posunięcie od początku partii.

Wyniki końcowe w poszczególnych grupach oraz miejsca zawodników KPZSzach:

Juniorzy (46 zawodników)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

45

Świercz, Dariusz
Kanarek, Marcel
Krzyżanowski, Marcin
Jacek, Krystian
Wieczorek, Oskar
Wandzik, Wojciech
Strzemiecki, Zbigniew
Matuszewski, Michał
Witek, Tomasz
Weichhold, Paweł
Solnicki, Michał
Obruśnik, Michał
Janczarski, Michał
Kowalczyk, Rafał
Siwiec, Arkadiusz
Witek, Paweł
Sadzikowski, Daniel
Klepaczka, Tomasz
Bokiej, Przemysław
Zieliński, Wojciech

Brzeziński, Mateusz

2248
2225
2229
1858
2125
1945
2285
2148
2109
1897
1951
1977
2081
1948
2025
1985
2118
1953
2016
1886

1643

KS Polonia Wrocław
AKS Hetman PL Koszalińska
MKSz Rybnik
GKS Solny Zieleniewo
KS Polonia Wrocław
AZS Politechnika Śląska Gliwice
KS Pocztowiec Poznań
Polonia Trade Trans Warszawa
Polonia Trade Trans Warszawa
AKS Hetman PL Koszalińska
UKS Hetman DWP Warszawa
KSz Silesia Racibórz
Polonia Trade Trans Warszawa
WTSz Mat Wieluń
KSz Stilon Gorzów
Polonia Trade Trans Warszawa
UKS SP 8 Chrzanów
KS Piątka Skierniewice
KS Chemik Bydgoszcz
Zawisza Kolbudy

BTSz Centrum Bydgoszcz

8
7.5
7
7
6.5
6.5
6.5
6.5
6
6
6
6
6
5.5
5.5
5.5
5.5
5.5
5.5
5.5

2

48.0
49.0
44.5
44.0
49.5
47.0
46.5
44.5
44.0
44.0
42.5
41.5
39.5
47.0
47.0
44.5
43.5
43.0
41.5
37.0

32.5

  
Juniorki
(46 zawodniczek)
  

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

38
45

Adamowicz, Katarzyna
Chrząszcz, Malwina
Ostrowska, Dominika
Stodolnik, Alicja
Pacak, Patrycja
Kozera, Aleksandra
Jabłońska, Sabina
Zakościelna, Kinga
Kowalska, Sara
Warchoł, Maria
Gadzinowska, Anna
Krajewska, Aleksandra
Żądło, Anna
Pietrzak, Martyna
Zmarzły, Aleksandra
Szybka, Joanna
Głuszko, Monika
Sowa, Martyna
Tarczykowska, Monika
Chmielewska, Joanna
Skiba, Marta

Raczyńska, Maja
Parda, Ewelina

2006
1869
1815
1772
1695
1800
1800
2094
1878
1800
1600
1716
1800
1769
1733
1600
1827
1800
1800
1600
1600

1600
1600

AKS Hetman PL Koszalińska
UKS SP 8 Chrzanów
KSz Javena Hańcza Suwałki
AKS Hetman PL Koszalińska
UKS Hetman Częstochowa
UKS Hetman Michałowice
MKS KSOS Kraków
AKS Hetman PL Koszalińska
KS Pocztowiec Poznań
UMKSz Na Pięterku Poznań
KTS-W Kalisz
LKS Kłos Czarny Koń Olkusz
UKS GIM Dwójka Tomaszów Lub.
MKS Wicher Zbąszyn
ASSz Miedź Legnica
LZS PAT Ligota Dolna
Polonia Trade Trans Warszawa
ŻKSz Żary
UKS OPP Toruń
UKS 14 Warszawa
UKS SP3 El-Tur Bogatynia

MKS EMDEK Bydgoszcz
LKS Promień Kowalewo Pom.

8
7.5
7.5
6.5
6.5
6.5
6.5
6.5
6.5
6.5
6
6
6
5.5
5.5
5.5
5.5
5.5
5.5
5.5
5.5

4
3

47.0
45.5
42.0
48.5
45.0
43.5
42.5
42.5
41.0
40.5
41.5
39.0
39.0
51.5
49.0
42.0
41.5
40.5
40.0
39.0
33.5

30.0
27.5